Dobrze było (mimo przewyższeń >200 m)steemCreated with Sketch.

in Actifit2 months ago

W końcu było tak jak powinno być. Zlecenie za zleceniem. Jedno za drugim. Mało czasu na odpoczynek co nie znaczy, że nie było go wcale.

Dostarczyłem jedzenie 9 klientom. Sporo pizz było. Najdalej jechałem z jedzeniem 26 minut. Akurat to były eklery także spokojnie mogły się chłodzić.

Gorzej z pizzami. Najtrudniejszą dostawę miałem na Suchanino. 20 minut jazdy, ale 12 minut było ciągle pod górkę.

Dawno tam nie byłem. Strava pokazuje, że odcinek gruntowy pokonałem w najszybszym dla mnie czasie. Wyszło to dość sprawnie bo gdy z Suchanina zjechałem do Wrzeszcza (z górki jechałem 7 minut) to tam od razu dostałem kolejne zlecenie. Chyba najciekawsze bo musiałem się spieszyć.
Wtyczka do stravy: wandrer.earth pokazuje też, że dzisiaj była "najświeższa" trasa od dawna. Najbardziej eksplorująca to znaczy, że ponad 2 km przejechałem drogami po których dawno nie jechałem. To Suchanino właśnie.

Dzielnicami:

 1. Przymorze - Oliwa,
 2. Oliwa/Żabianka - Oliwa,
 3. Oliwa - Strzyża,
 4. Wrzeszcz - Zaspa,
 5. Wrzeszcz - Wrzeszcz,
 6. Wrzeszcz - Suchanino,
 7. Wrzeszcz - Wrzeszcz Dolny,
 8. Zaspa - Wrzeszcz,
 9. Strzyża - Strzyża

Niekorzystne były kursy 1 i 6 bo najdłuższe. Ta 1 była chyba nawet gorsza niż podjazd na Suchanino. Dużo świateł i obowiązków zejścia z roweru (park Oliwski).

Zlecenia 5-7 były z jednej pizzerii. Ciekawa była dostawa nr 7 bo miałem jedzenie dostarczyć o 15:02. Wiedziałem, że jeśli się pospieszę i będę o 14:59 to będę miał 3 złote więcej za to. Opłacało się trochę depnąć. Zdążyłem spokojnie bo byłem pod blokiem o 14:53.

Miałem siły by jeździć dłużej, ale po 9 zleceniu nie wpadło żadne zlecenie, a ja tak zbliżałem się do domu, że aż wszedłem do środka.

Fajnie, korzystnie. W końcu zarobki dzienne na godzinę były wyższe od rocznej średniej.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


12593
Cycling

Sort:  

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 64 AFIT tokens for your effort in reaching 12593 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.63% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

 • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
 • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

Coin Marketplace

STEEM 0.18
TRX 0.03
JST 0.028
BTC 37015.02
ETH 1199.88
USDT 1.00
SBD 3.10