Pizza dla sportowca, liga i GdańsksteemCreated with Sketch.

in Actifit2 months ago

[EN summary: 1) Description of places visited in Gdańsk today, 2)
Description of the workflow of a bicycle courier, 3)
Impressions before the start of the Poliac league]

  1. Zacznę od Gdańska

Co ciekawego zobaczyłem?


Zielony Trójkąt - trójkątne założenie urbanistyczne między Wrzeszczem a Stocznią dawniej zwane Nowymi Szkotami od tutejszych imigrantów. Małe parterowe domki ze skośnym poddaszem. Po wojnie w ten trójkąt ulic wciśnięto kilka bloków mieszkalnych...


Zaspa - ul. Skarżyńskiego i murale. Co te murale przedstawiają to już trzeba samemu pomyśleć. Mogę tylko podać podpowiedzi. Po mural mural Jocopo Ceccarelliego ("2501") z 2010 roku przedstawiający surrealistyczne stwory z napisem "I love you". Gdy przyjrzymy się bliżej to widać także latające plemniki. Po prawej mural włoskiego artysty o pseudonimie DEM z 2011 roku przedstawiający zwierzę o twarzy kobiety czekające na wyklucie się pisklęta.


Centrum Handlowe Lotnia na Zaspie mieszczące się w dawnych hangarach istniejącego tu do 1974 roku lotniska.
No i po powrocie do domu i uruchomieniu wyszukiwarki okazało się, że byłem u kolejnej sławy z dostawą. Medali na szyi wprawdzie ta osoba nie miała, ale to co zamówiła skazuje mnie na milczenie w kwestii adresu i dokonań w karierze.

  1. Teraz czas na opis pracy kuriera rowerowego:

Ciekawy dzień bo w końcu był duży ruch. Dzięki temu jazda rowerem była czystą przyjemnością. Kolejne zadania wpadały jedno po drugim. Na początku skierowało mnie do Wrzeszcza i na szczęście trochę tam zostałem. Zrobiłem tam 5 zleceń jedno po drugim. Tempo było bardzo dobre bo na jedno zlecenie przypadało jakieś 20 minut.

Potem skierowało mnie na Przymorze i Żabiankę. Na koniec lepiej płatnych godzin pędziłem jeszcze na Zaspę, by stąd wrócić na Przymorze po jedyne dzisiaj zlecenie podwójne. Po nim przełączyłem się w tryb z możliwością odrzucania. Propozycje dostawałem co minutę i odrzuciłem ich aż 7. Okolice ulic Chrobrego i Hallera nie interesowały mnie. To za daleko jak na koniec. Przyjąłem jedynie krótkie zlecenie po Przymorzu i wróciłem do domu.

Przejechałem dzisiaj rowerem ponad 50 kilometrów i po zerknięciu w tabelki okazało się, że ostatnio tyle jechałem rowerem 5 stycznia. Kilka razy było 5 km mniej. Także mały rekord.

Pogoda idealna bo słonecznie, ale też świeżo. Nie ma mowy o smogu.

  1. Teraz o lidze.

Czekam z niecierpliwością na pierwszą a potem na kolejne klasyfikacje ujęte w poniższej tabeli. Osobiście liczę na miejsce w połowie stawki.
https://tournamentscheduler.net/schedule/MTEwMDYxMTA2ODY/results

Ciekawy jestem jak dzisiaj poradzi sobie @krakonos bo w Czechach ostre ograniczenia w poruszaniu. Z drugiej strony odkrywam karty i kto wie, czy zaraz mój dzisiejszy rywal nie postanowi pójść jeszcze na spacer. Mi dzisiaj wyszło nieźle a liczba kroków jest z tych wyższych wartości.


This report was published via Actifit app (Android | iOS). Check out the original version here on actifit.io


19215
Cycling

Sort:  

Congrats on providing Proof of Activity via your Actifit report!

You have been rewarded 67 AFIT tokens for your effort in reaching 19215 activity, as well as your user rank and report quality!
You also received a 1.42% upvote via @actifit account.


Actifit rewards and upvotes are based on your:

  • User rank: which depends on your delegated SP, accumulated AFIT tokens, rewarded post count, recent rewarded activity and owned AFITX.
  • Post score: which depends on your activity count, post content, post upvotes, quality comments, moderator review and user rank.

To improve your user rank, delegate more, pile up more AFIT and AFITX tokens, and post more.
To improve your post score, get to the max activity count, work on improving your post content, improve your user rank, engage with the community to get more upvotes and quality comments.

Actifit is a Hive Witness. If you believe in our project, consider voting for us

rulersig2.jpg
Chat with us on discord | Visit our website
Download on playstore | Download on app store
FAQs | Text Tutorial | Video Tutorial

Coin Marketplace

STEEM 0.65
TRX 0.10
JST 0.099
BTC 49785.63
ETH 2321.25
BNB 503.26
SBD 5.55