ICOVO NEDİR?

in #icovo3 years ago

Son zamanlarda, kripto para ünitesi dünyasına girmiş olan birkaç şahıs, süratli kar elde etmek ya da yatırım inşa etmek için değil, hepimiz kripto para ünitesinin henüz bütün ülkelerde gelişmekte olduğunu biliyoruz.

ve ayrı olarak, hepimiz biliyoruz ki bir proje ICO döneminde ise, madalyonun maliyeti defa ucuz olacak, fakat birkaç şahıs bunu devasa miktarlarda satın almayacaktır.

ICO'yu izleyerek kişiler neye bakıyor? o vakit, bütün ICO'lar güvenilir midir?

 

ICOVO NEDİR?

ICOVO, ilk platform lideri olarak sıhhatli ICO'ları gerçekleştirebiliyordu.

Ocak 2018'de, Ethereum'un kurucu ortağı Vitalik Buterin doğrulusunda desteklenirken, hizmetin esası DAICO konseptine dayalı bir DAICOVO akıllı sözleşmesiydi.

ICOVO, DAICO'nun merkezi olmayan yaklaşımıyla dolandırıcılığı ve proje motivasyonunu azaltacak.

 

Sağlıklı ve kalifiye bir ICO inşa etmek basit değildir ve harbiden de internet ve diğerlerine bakmaya başlayan maliyetler gerektirir ve ICOVO DAICO'daki düşünceler tarafında ve DAICO kullanarak bütün ICO'lara sahip olma vazifiyeti.

DAICOVO'yu ICO'larını kullanmak için kullanan ICO proje kurucuları, ihtiyaç duyulan bütün çalışma, token planımı, DAICOVO değişken ayarı, derleme ve döneme alma ile ilgili ICOVO Internet üstünden fiyatsız erişim sağlayabilirler.

 

Şu anda, cryptocurrency dünyasında birden fazla cüzdan yer aldığını biliyoruz, fakat tüketimi güvenilir mi? Dahası, içerisinde varlıklar var, o vakit cüzdan direk merkezi olmayan borsalar yapamazsa, ücret karşılığında daha çok paraya gereksinimiz var.

Nishimura CTO ayrı olarak bir ICOVO güvenilir cüzdanı da geliştirdi ve ayrı olarak Tachyon doğrulusunda sarfedilen başka ERC-20 tokenlerini de depolayabilir.

Bununla beraber, proje kurucusu bundan sonra ilerletmek mecburiyetinde değil, zira ICOVO App yatırımcılar ve projeler için bir çözüm.

ICOVO App kullanıcı da defa kolay, zira DEX veyahut (Ademi Merkezileştirilmiş Borsa) sahip oldukları sembolleri satabilirler.

ICOVO PROJE SÜRECİ

Bazı projeler yatırımcılardan süratli hâsılat elde ettiler veyahut kandırdılar, yatırımcıları bu projenin harbiden var olduğuna ikna etmek için bir ICO devresi yapıyorlar, ama yatırımcılar para verdikten ardından kaçarlar, hem de sahtekarlar başkalarının kimliklerini kullanırlar.

ICOVO ile, proje kurucuları projelerini ICOVO Web'e kaydedebilirler, bu nedenden dolayı yatırımcıların ICOO doğrulusunda harbiden korundukları için gayret gösteren ICO'yu takip etmekten korkmaları gerekmez.

KYC / AML de defa gerekmektedir ve listeleme için bir ölçüttür.

Ve IPFS ve Blockchain, ICOVO Web'de listelenen ICO projelerini yönetecek.

Blockchain, ICO ve ICOVO ile temaslı başlangıç, ICOVO Web'in ileride ICOVO App ve DAICOVO'yu sunacağı sıhhatli bir ICO'yu desteklemek için burada.

 

Bunlar üç ICOVO puanı:

  • ICO Şeffaflığını Artırın ve Yatırımcıları Koruyun (Bu, cryptocurrency dünyasında defa gereksinim duyuyor, bir kaçımız sağlıksız ICO'lar hasebiyle para kaybetmeyecek.)
  • ICO Katılması İçin Engelleri Azaltın (İnsanlar para kazandıkları için kuşkucu olmaya başlıyorlar ve aynısı vakanın yeniden olacağını düşünüyorlar.)
  • Proje Dayanıklılığını Artırma (Projeiyimser ve yaşamda kalacaktır.)
 

 

Merkezi Olmayan Token Yönetimi

DAICO'nun merkezi olmayan token yönetimindeki DAIC'leri ele alan esas fikrini sahibi olan orijinal bir akıllı kontrat, ICOVO, başka bir deyişle DAICOVO doğrulusunda yapılacaktır.

Geliştiricinin yükseltilmiş fonlarla çalışmasını önlemek için ICOVO sistemi, sistemi Tap sistemi üstünden ön yüklemeden evvel Java'nın anapara talebine makul olarak tanıtacaktır.

Geçici yatırımcılar bişi olursa ya da geliştirici çalışıyorsa yatırım çekebilir.

 

ICOVO İLETİŞİM ARAÇLARI;

Whitepaper: https://icovo.co/whitepaper/20180620_icovo_wp_service_en.pdf

Website: https://icovo.co/

Twitter: https://twitter.com/ICOVOCO

Facebook: https://web.facebook.com/icovoco/?_rdc=1&_rdr

Reddit: https://www.reddit.com/r/ICOVO/

Telegram: https://t.me/icovoco

ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4468796.0

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252266

BitcoinTalk Username: akiko6823

Bugün kü #ICOVO ico tanıtım yazısının sonuna gelirken yazımı sabırla ve dikkatle okuduğunuz için hepinize teşekkür eder, bir sonra ki yeni ico tanıtımında buluşmak dileğiyle. Hoşçakalın, sağlıcakla kalın…

Coin Marketplace

STEEM 0.51
TRX 0.09
JST 0.071
BTC 50489.63
ETH 4441.08
BNB 613.03
SBD 6.21