ICOVO Daha Güvenilir Yatırım Yapmanızı SağlayacaksteemCreated with Sketch.

in #icovo3 years ago (edited)

Merhaba değerli okuyucularım, bugün sizlere blockchain dünyasında sıklıkla karşılaştığımız bir soruna çözüm bulmayı hedefleyen bir projeden bahsetmek istiyorum. Geçtiğimiz dönemde ico süreçlerinin sıklıkla dolandırıcılık için kullanıldığına hepimiz şahit olduk bazılarımız para kaybettik. Blockchain gelişimi için ico süreçleri çok değerlidir. Sisteme inanmayan sadece dolandırıcılık amacı güdülerek yapılan ico süreçleri blockchain yapısına ciddi zararlar vermektedir. İcoların daha olumlu bir zemine oturtulması inandığımız teknolojinin gelişimi için çok değerlidir. Sahte icolara para kaptıran yatırımcılar gerçek projelere bile yatırım yapmaktan korkar oldular. Gerçek projelerle sahte projeleri ayırt etmek gün geçtikçe zorlaşıyor. İCOVO projesi bu sorun üzerine kendisini geliştirmiş bir proje. Şu ana kadar anlattıklarım dikkatinizi çekmeyi başardıysa yazının devamını mutlaka çok dikkatlice okumalısınız. Keyifli okumalar diliyorum.

Öncelikle projemizle ilgili videoyu izleyerek başlayalım, merak etmeyin anlaşılamayan yerleri detaylı olarak anlatacağım.


Web Bağlantısı: https://icovo.co/

ICOVO'nun sorun için çözümü nedir ?

ICOVO ico sürecinde toplanan yatırımın tamamını direk olarak proje kurucusuna aktarmak yerine, toplanan fon üzerinde yatırımcılara da söz hakkı tanıyan bir seçim şansı sunar. Yatırımcılar onaylamadığı sürece proje kurucuları fondan daha fazla pay alamazlar. Bu özellik kötü niyetli kişilerin yatırımcıların parasını kolayca çalmasını engeller. ICOVO DAICO protokolünü destekler ve bu protokol üzerinde gelişmiş akıllı sözleşmeler sunar. Ico tasarlamak isteyen fikir sahipleri için token tasarımı, parametre ayarı, token dağıtımı gibi bütün süreçler ücretsizdir.

ICOVO ile ico süreçlerinin daha güvenli ve daha sağlıklı ilerlemesi hedeflenmektedir. DAICO'nun merkeziyetsiz sistemi sayesinde icoların genel sıkıntıları giderilecek ve bir başka kademe olan DAICOVO sürecine geçilecek. İnsanlar daha güvenilir ve stabil hale gelen platformu kullandıkça blockchain dünyasının gelişimi de hızlanmış olacak. Dağıtımı yapılacak olan OVO tokenler kendi alanında bir ilki başarmaktadır. Platform üzerinde gerçekleştirilen yatırım süreçleri arttıkça OVO değeri de günden güne yükselecektir.

overview-figure3.png
Web Bağlantısı: https://icovo.co/

DAICOVO ve OVO tokeniyle sistemi sorunlardan kurtarmak isteyen proje aynı zamanda çok önemli bir misyona sahiptir. Dolandırıcılardan arındırılmış bir yatırım platformu daha fazla insan tarafından rahatlıkla kullanılacaktır. ICOVO aynı zamanda kullanıcıların sisteme erişimini kolaylaştırmak için bir mobil uygulama üretmeyi de planları arasına almıştır. ICOVO şeffaflık ve yatırımcıyla iletişimi arttıracağı için daha çok tercih edilecektir. Yeni fikirlerin hayat bulması yeni platform sayesinde çok daha kolaylaşıyor.

Sistem 4 ayaklı olarak inşa edilmiştir. DAICOVO, OVO, ICOVO App ve ICOVO Web platformlarının organize çalışmalarıyla sistem daha stabil hale gelecektir. Yepyeni yatırım ve fikirlere açık bir ekosistem oluşturularak yatırımcıların hizmetine sunulacaktır.

CTO Nishimura tarafından geliştirilen ve Tachyon tarafından piyasaya sürülen mobil cüzdan oldukça kullanışlı ve icolara katılımı kolaylaştıracak bir yenilik. ICOVO uygulaması bazı süreçlerin yürütülmesinde de önemli rol olacak. Bu süreçlerin başlıcaları KYC/AML, Whitelist (Beyaz Liste Kaydı), Teknik döküman görüntüleyici, Ico listesi gibi bir yatırımcı ve proje için olmazsa olmaz özelliklerdir. Bu cüzdan aynı zamanda yatırım aşamalarını kolaylaştırarak yatırımcı miktarını arttıracaktır.

3.jpg
Web Bağlantısı: https://icovo.co/

Sistem projenin vadettiklerini kayıt altına alacak ve süreç içerisinde vaatlerin gerçekleşip gerçekleşmediğini takip eden yatırımcı isterse parasını geri almak için oy kullanabilirler. ICOVO yatırımcı memnuniyetini ön planda tutan, projeleri ve kurucuları şeffaf olmaya iten başarılı bir projedir.

ICO süreçlerinde yatırımcıları zor durumda bırakan diğer bir sorun ise KYC işlemini her seferinde yeniden yapmaktır. ICOO uygulaması KYC bilgilerinizi muhafaza ederek her seferinde KYC işlemlerini tamamlama zorluğunu ortadan kaldırır.
ICOVO web sitesi ise sizin için mümkün olan fikirleri ve ICO süreçlerini temel bilgileriyle birlikte listeler. Böylelikle bir yatırım yapmak istediğinizde listedeki projeleri kolaylıkla inceleyip onlar hakkında kolaylıkla fikir sahibi olabilirsiniz.

ICOVO-ICO-Detailed-Review-by-ICORating-agency-706x415.png
Web Bağlantısı: https://icovo.co/

Proje hakkında incelememi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. Gerçekten ilgi çekici ve gerçek bir sorunu çözmeye çalışan bir proje olmuş. Ethereum kurucusu Vitalik'in DAICO projesini niçin desteklediğini projeyi daha iyi incelediğimizde kolaylıkla anlayabiliyoruz. Bence ICO'ların geleceğini oluşturacak bir yenilik. Blockchain ile gelecekte çok daha güzel bir dünyada yaşayacağımıza inanıyorum!

Projeye yatırım yapmak isterseniz https://icovo.io/signup/ kısayolu ile üye olabilirsiniz.

Proje hakkında daha fazla bilgi toplamak için aşağıdaki kısayollardan faydalanabilirsiniz;

Teknik Döküman: https://icovo.co/whitepaper/20180620_icovo_wp_service_en.pdf
Website: https://icovo.co/
Twitter: https://twitter.com/ICOVOCO
Facebook: https://web.facebook.com/icovoco/?_rdc=1&_rdr
Reddit: https://www.reddit.com/r/ICOVO/
Telegram: https://t.me/icovoco
ANN Thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=4468796.0

Yazar: Bthd
Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1836948

Sort:  

ICO'ların daha güvenli olmasını sağlayabilir.

İcovo platformu ilgi çekici bir projeye imza atmış. İnceleme için teşekkürler

Blokchaine hizmet edecek bir proje.

Sistem 4 ayaklı olarak inşa edilmiştir. DAICOVO, OVO, ICOVO App ve ICOVO Web platformlarının organize çalışmalarıyla sistem daha stabil hale gelecektir.

Bu sene içerisinde yaşanan onlarca ico sürecindeki dolandırıcılık sorununa ve güvensizliğine son verecek bir proje.

ICOVO ico sürecinde toplanan yatırımın tamamını direk olarak proje kurucusuna aktarmak yerine, toplanan fon üzerinde yatırımcılara da söz hakkı tanıyan bir seçim şansı sunmayı vaat ediyor ise mutlak yatırımı hak ediyordur.. Bu güzel çalışma için teşekkürler..

Yatırımları güvene almak en önem verilmesi gerekenlerden birisidir.

projeyi yakından takip ediyorum bende gerekli incelemelerimi yaptım beğeniyorum

Sistem 4 ayaklı olarak inşa edildi

Projenin vadettiği konular çok açık ve net olarak bildirilmiş,teşekkürler yazı için