Amatör Resimlerim - MyPictureDay Submission

in #mypictureday4 years ago (edited)

Gezerken resim çekmeyi çok seviyorum. Bunlarda çektiğim birkaç resim

Bu resimi Kocaeli / Değirmendere sahilde çektim adamlar balık tutarken yakın zoom yapmıştım.  "manzara resmi 1.jpeg"

Bu resimde aynı yerden çekildi. İleride yine balık tutanları görebilirsiniz.  "manzara resmi 2.jpeg"

Burası da Kocaeli / Kandıra / Babalı mevkii yazın hafta sonları devamlı buradayım. Bir nesneye yakınken odaklanarak resim çekmek çok hoşuma gidiyor.  "manzara resmi 3.jpeg"

Geçtiğimiz yaz Antalya ya tatile gitmiştim. Orada gezilecek yerler arasında tabiat parkı vardı, ben bu kadar yeşil tonun bir arada olduğunu ilk orada gördüm harika resim çekilecek yerler var. Aşağıdaki 3 resimde oraya ait size ii seyirler...  "doga 1.jpeg"

 "doga2.jpeg"

 "doga4.jpeg"

Resimleri telefonumla çekiyorum. bir amatör olarak güzel olduğunu düşünüyorum. Bence resmin pixel inden çok anı yaşatması önemli

Kullandığım cihaz mobil : SONY EXPERİA Z5

Türk kullanıcıların mekanı Discord adresine Buradan giriş yapabilir. Bizimle birlikte Blogunuza daha fazla ziyaretci çekebilirsiniz.

Sort:  

Amatör değil baya profesyonel olmuş :)

teşekkürler teveccüğünüz

Balıkçılar çok güzel ♥

Elleriniz dert görmesin teşekkürler

Anı yakalamak önemli,biraz önce Ara Güler in 70 lerde çektiği fotoğraflara bakıyordum,kaç pixel makinayla o ne anlamlı fotoğraflardır öyle.

Kesinlikle katılıyorum... Teşekkürler...

Calling @originalworks :)
img credz: pixabay.com
Nice, you got a 86.0% @timoshey upgoat, thanks to @emremutlu
Want a boost? Minnowbooster's got your back!

Calling @originalworks :)
img credz: pixabay.com
Nice, you got a 87.0% @bassemm upgoat, thanks to @emremutlu
Want a boost? Minnowbooster's got your back!

This post received a 20% vote by @msp-turkey courtesy of @necrosahin from the Minnow Support Project ( @minnowsupport ). Join us in Discord.

Upvoting this comment will help support @minnowsupport.

Congratulations! This post has been upvoted from the communal account, @minnowsupport, by emremutlu from the Minnow Support Project. It's a witness project run by aggroed, ausbitbank, teamsteem, theprophet0, someguy123, neoxian, followbtcnews/crimsonclad, and netuoso. The goal is to help Steemit grow by supporting Minnows and creating a social network. Please find us in the Peace, Abundance, and Liberty Network (PALnet) Discord Channel. It's a completely public and open space to all members of the Steemit community who voluntarily choose to be there.