NFT Projelerine Damga Vuracak Proje: KittieFIGHT

in #nft7 months ago

C3TZR1g81UNaPs7vzNXHueW5ZM76DSHWEY7onmfLxcK2iPP3Tzwz34ix2Mmpe8JG5q2aDS6ao1Y6bQ2CzALVkxqwK8MqxW5HvAsHXNNjsYNUABYpRgH8Rze.png

Blockchain oyun çağını açmak için çeşitli girişimler başlatıldı. Bu projelerden bazıları diğerlerinden daha başarılı olmuştur ve niş endüstriler için normaldir. Ağırlıklı olarak Spells of Genesis ve Gods Unchained gibi takas kart oyunları büyük ilgi gördü. Başlıca avantajları, tüm kartların blok zincirinde yayınlanma şeklidir ve oyunculara uygun gördükleri şekilde ticaret yapma veya satma seçeneği sunar.

Diğer başarılı blockchain oyun çabaları dijital koleksiyonlara odaklanıyor. CryptoBeasties ve CryptoKitties en iyi bilinen örneklerdir. Oyun başarılı olsa da, yatırımcıları pek tatmin etmedi, ancak öncelikle kripto para birimlerine sahip olan oyun meraklıları için tasarlandı ve daha ana akım bir kalabalığı barındırmak için çok farklı bir yaklaşım gerektirecekti.

Olağanüstü blockchain tabanlı oyun olan cryptokitties'i hatırlıyor musunuz? Bu oyuna geri dönelim, Cryptokitties, oyuncuların sanal kedileri benimsemesine, büyütmesine ve takas etmesine olanak tanıyan sanal bir blok tabanlı oyundur. Oyun, Vancouver merkezli blockchain şirketi Axiom Zen tarafından oluşturuldu. Bununla birlikte, hatırlanması gereken asıl önemli olan, bunun rekreasyon ve rekreasyon için bilinen ilk DAPP uygulaması olmasıdır.

Cryptokitties satışları tavan yaptı. İnsanlar bu kripto paraları satın almak için on iki milyon dolardan fazla para harcadılar. İnsanların kendi IRA'larına yatırım yapmaktan daha fazla cyptokitty ticareti yaptığına dair haberler bile var!

KittieFIGHT, blockchain oyun endüstrisine hoş bir katkı olacak. Mevcut projeleri yepyeni bir seviyeye taşımak ve üzerine popüler konseptler eklemek, birçok oyuncuyu kediler, memler ve kedi memleriyle dolu merkezi olmayan dövüş oyununa çekecek! KittieFIGHT, nakit bonus teşvikleriyle birlikte deflasyonist oyunlaştırılmış jeton ekonomisini [sabit arzın] kullanarak hem kedi severler hem de oyuncular için yeni bir blok zinciri eğlence kategorisi yaratacak.

1602338765121.jpg

KittieFIGHT, kullanıcı tarafından tutulan mevcut NFT kedi jetonlarının [CryptoKitties'den üretilen] bu yeni platformun bir parçasını oluşturduğu benzersiz bir oyunlaştırılmış etkileşim ödüllerinin kombinasyonunu kullanan ilk savaş tabanlı platformdur. Savaş, her biri iki ayrı koalisyon liderini / kedi sahibini destekleyen iki karşıt savaş koalisyonu arasında gerçekleşir. Bu koalisyonlar / takımlar, büyük ikramiye nakit ödülleri için mücadele ederek KittieFIGHT oyun çözümünü tamamlıyor.

KittieFIGHT, blockchain oyun endüstrisine hoş bir katkı olacak. Mevcut projeleri yepyeni bir seviyeye taşımak ve bunlara popüler konseptler eklemek, kediler, memler ve kedi memleriyle dolu merkezi bir dövüş oyununun birçok oyuncusunu çekecek! Nakit ikramiye teşvikleriyle birlikte deflasyonist oyunlaştırılmış token ekonomisini [sabit arzın] kullanarak, KittieFIGHT kedi severler ve oyuncular için yeni bir blok zinciri eğlencesi kategorisi yaratacak. KittieFIGHT, kullanıcının [CryptoKitties'den üretilen] NFT kedi jetonunun yeni platformun bir parçası haline geldiği benzersiz bir oyunlaştırılmış etkileşim ödüllerinin kombinasyonunu kullanan ilk savaş tabanlı platformdur.

Sistem Nasıl Çalışıyor?

KTY Dutch müzayedesi, zincir üzerinde likiditeyi teşvik eden Kittiefight Volcano Yield Farming lansmanından önceki ilk KTY dağıtımıdır. Kullanıcılar, 4 haftalık bir teklif verme süresi boyunca teklif göndererek fiyatı KTY'ye göre ayarlayabilir. Kullanıcılar daha sonra +% 200 daha fazla KTY yardımcı jetonu ve SDAO alabilir; KTY ve WETH, ANT, yDAI, yYFI, yyCRV, yaLink, aLend, aSNX, yETH, aYfi, 2key, GNO, yETH likidite Uniswap'ın potansiyel olarak + 1.7 $ 'a ulaşması Daimi kayıp riski olmaksızın B USD değerinde yönetişim gücü.

1_xqvNwGp_-7z8y6pmxRzC5Q.png

Yield Farming
KittieFIGHT Yield Farming Volcano Faucet, KTY ve SDAO jetonlarını, Volcano getiri tarım sözleşmesinde Uniswap V2'de likidite sağlayan Yield Farmers'a dağıtırken, Uniswap likidite havuzu jetonlarını stake eder. Ne kadar fazla likidite sağlarsanız ve 6 aylık program süresi boyunca, aldığınız KTY ve SDAO jeton havuzlarından o kadar büyük pay alırsınız. Toplam sabit KTY belirteci arzının% 7'si (veya 7.000.000'i) ve toplam sabit SDAO belirteci arzının% 7'si (veya 7.000.000'i) 6 aylık program süresine tahsis edilir. Program tahsislerinin% 10'u (700.000 KTY ve 700.000 SDAO), yanardağ programının başlamasından sonraki ilk 7 gün içinde ve program süresinin sonuna kadar devam ettikleri sürece ürün yetiştiren çiftçilere otomatik olarak verilir.

Sonuç
Bu, ekonomik yıpratma modelleri ile birlikte Cryptokitties platformundan ilk kez kullananlar için sıfır maliyetli, freemium modeli, bal küpü yem yoluyla dövüş oyunlaştırması nedeniyle büyük bir proje olacak. Dünya çapında kedi severler ve Cryptokitties platformundaki NFT sahipleri için sürükleyici kullanıcı deneyimi, kullanıcının benimsemesinde de kritik bir faktördür. Yeni dövüş kedi karakterlerinin ekonomik ödüllerle birlikte bu kombinasyonu, KittieFight'ın pokerden daha düşük öğrenme eğrisi göz önünde bulundurulduğunda, çevrimiçi poker oyun pazarından daha büyük olabilir.

KittieFIGHT Sosyal Medya

*Website : https://www.kittiefight.io/
*Discord : https://discord.gg/rgQ5F3R
*Twitter : https://twitter.com/kittiefightHQ
*Reddit : https://www.reddit.com/r/kittiefight
*Telegram: https://t.me/KittieFIGHT_DeFi
*Telegram Ann: https://vk.com/away.php?to=https%3A%2F%2Ft.me%2FKittiefight_ANN&cc_key=

My Btt profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136
My Btt username brkttlv