Oikos : Tron DeFi

in #oikoslast year

91964435e3a63da5d320d.png

İleri düzey nakitlerin ardındaki temel düşünce, ademi merkeziyetçilik prosedürüdür. Çerçevenin çalışma aracı, faydaların bölünmesi fikrine ve müşteriler üzerindeki herhangi bir kontrol anahtarının ve güç salınımının atılmasına bağlıdır. Çoğu uzman, güvenilir mağazaların Blockchain çerçevesinde çerçevelenen merkezi olmayan madeni paraların çıkarları olduğunu kabul ediyor. Bu aşamalar tüm parasal çerçeveyi derinden değiştirebilir ve tüm işin nihai kaderi onların arkasındadır.

DeFi'nin Ethereum blok zincirindeki merkezi olmayan finans endüstrisi aktif olarak büyüyor ve genişliyor ve o kadar hızlı ki eter ağları artan yükle baş edemiyor. Sonuç olarak, bunlar değeri transfer başına bir dolara ulaşan yavaş veya pahalı komisyonlardır.

Oikos Projesinin Amacı Nedir?

Oikos, para birimleri, emtialar, hisse senetleri ve belgelere ek bir prolog sağlayan tasarlanmış bir varlık aşaması olan bir Tron Platformudur. İnşa edilen varlıklar (Synths) güvence olarak sagacious bir anlaşmada emin olunan Oikos Network Tokens (OKS) tarafından korunur. Synths, çeşitli varlıkların giderlerini izleyerek kripto mahallesi ve bankacı olmayan müşterilerin likidite engelleri olmadan Oikos Exchange'de P2C (eşler arası sözleşme) ticareti yapmalarına izin verir.

Bu, TRON blok zincirini kullanan yeni bir DEFI projesidir. Bu, blockchain tahtını farklı para birimlerine, emtialara, hisse senetlerine ve endekslere bağlayan ve yüksek düzeyde ademi merkeziyetle birleştiren kompozit varlıkların verilmesi ve değiştirilmesi için yeni bir protokoldür. Bu varlıkların tümü, akıllı sözleşmede engellenen ve konsolide varlık verme olanağı sağlayan OKS (Token Network Token) belirteci tarafından sağlanır.

Oikos, müşterilere herhangi bir temel para çekme veya mağaza olmadan Tron tabanlı herhangi bir jetonla ticaret yapmalarını sağlayan reddedilemez, güvenilir bir token değişimi sunar. Oikos borsa likidite havuzlarının farklı ticaret kombinasyonları için kayma ödülü yoktur. Sadece ayakta duran herkes, OKS token ödülleri veya değişim maliyetleri olarak ağız sulandıran komisyonları almak için ya uzatma ya da likidite türetme yoluyla katkıda bulunabilir.

76ac232589490e4d092c4.png

Oikos, şu anda DeFi yeniliğini Tron düzenlemesine getirme konusunda bir adım atıyor, bunun nedeni bize, ademi merkeziyet ve blok zinciri yeniliğine akla gelen minnettarlık olan avantajlarımız üzerinde tam yetki vermektir. Üretilen kaynaklarla ilgili olarak, temel kaynakların sorumluluğuna gerek kalmadan müşterilere farklı kaynaklara erişimlerini sağlamak planlanmaktadır. Tasarlanmış kaynakların yararı, brokerlere bir şekilde yaklaşacakları ya da başka bir şekilde yaklaşmayacakları iş sektörlerine erişim sağlamalarıdır.

OIKOS'un temel amacı, aracılara ve finans uzmanlarına Tron kare zincirinin kaynak alışverişi için harika koşullar sunmaktır.

Sistemin toplam varlıklarının toplam değeri Oikos projesinin peygamberleri tarafından belirlenir. Özel fiyat kanalları aracılığıyla blok zincirine fiyat verileri sağlarlar. Bunun için kendi tasarımımızın özel bir okuma algoritması kullanılır. Çeşitli kaynaklardan bilgi alır ve her bir varlığın toplam değerini oluşturur.

Fiyat kanalı şu anda Oikos tarafından sunulmaktadır. Gelecekte, Chainlink projesi ile kanal sağlanması planlanmaktadır.

60d4988b6beaf61518914.png

Oikos sistemindeki tüm birleştirilmiş varlıklar OKS pragmatik belirteçleri tarafından desteklenmektedir. Yani, sentetik bitcoin (sBTC) üretmek için, Bitcoin fiyatının 7.5 katında OKS tokenlerinin sayısını engellemeniz gerekir. Gereken teminat miktarı proje sahibi topluluğu tarafından belirlenir.

OKS Token

*Sembol: OKS
*Total Supply: 100000000 OKS
*Platform: Tron
*ICO Price: 0,025 $

Sonuç
Oikos son zamanlarda bugüne kadar Tron'a bağlı en muhteşem ve destekleyici şovlardan birini geçti. Her durumda, güvenli hale getirilmiş varlıkları gözetleme potansiyeli hala, her şey düşünüldüğünde, yabancıdır. Faydacı güncellemeler ve yeni Synth'ler gibi enstrümanda daha fazla yükseltme yapılması, sahnenin faydasını muazzam bir şekilde genişletecektir.

Synth'lerinizi saklama ve çoğaltma kapasitesi, takas, destek, nakit hamleleri veya farklı taksitler getirmek, portföyleri denetlemek ve çok daha fazlası için çok sayıda yeni açık kapı açar.

Oikos Sosyal Medya

*Website: https://oikos.cash/
*Telegram: http://t.me/oikoscash
*Bitcointalk: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5243484.0
*Medium: https://medium.com/@oikoscash
*Github: http://github.com/oikos-cash
*Twitter: http://twitter.com/oikos_cash
*Discord: http://discord.gg/qjuqy6X
*Litepaper: https://docs.oikos.cash/litepaper/

My Btt Username: brkttlv
My Btt Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136