Partner si mě neváží nevšímá nevěnuje se mi (partnerské vztahy) přítel se mnou nekomunikuje

in #partnerlast year

Partnerské vztahy jsou komplikované. Partner si mě neváží nevšímá nevěnuje se mi, přítel se mnou nekomunikuje je vůbec nejčastější problém se kterým se setkávám ve své terapeutické a koučovací praxi.

Sám jsem si tímto prošel, kdy se mi partnerky v minulosti nevěnovali, nevážili si mě a nechtěli se mnou trávit tolik času. V teto videu budu s tebou sdílet svůj příběh, mé uvědomění a řešení teto situace.

Dnešní vztahy bývají čím dál složitější a není divu když lide nechtějí řešit své problémy a naučit se jím čelit. Místo toho utíkají ze vztahu a hledají to ono někde jinde, ale to není řešení.

Nejčastější téma panter si mě nevšímá, partner si mě neváží a partner se mi nevěnuje, nebo přítel se mnou nekomunikuje je problém minulosti. Pokud chceš vědět více a objevit řešení, tak se podívej na dnešní video.

Pokud chceš vědět také proč je důležité uzdravit minulost, tak nezapomeň zhlédnout toto videu, které najdeš v popisku dnešního videa.

Online kurz sebelásky najdeš zde:
https://cestarelaxace.cz/cesta-sebelasky/

Skončí jednou pro vždy se vztahy, které jsou toxické a ukonči své partnerské vztahy, které ti nefungují a nevyhovuji ti. Konec tomu, že si tě partner neváží, nevšímá, nevěnuje se ti a také tomu, že přítel s tebou nekomunikuje.

Sleduj nás i na sociálních sítích, aby ti nic neuteklo. Můžeš se přidat i do naší facebookové komunity a budeš vědět vždy o všem hned: ankety, soutěže, výzvy a mnoho dalšího...

Kde nás najdeš?

Web: https://www.cestarelaxace.cz/

Druhý web: https://cestazasnem.com/

Facebook stránka: https://www.facebook.com/chransvujsen

Facebook skupina: https://www.facebook.com/groups/40848...

Twitter: https://twitter.com/seberozvoj

Instagram: https://www.instagram.com/cesta.za.snem/

Pinterest: https://cz.pinterest.com/CestaZaSnem