Kripto Paraların PayPal'ı: PayAccept Platformu

in #payaccept11 months ago

HNWT6DgoBc14riaEeLCzGYopkqYBKxpGKqfNWfgr368M9V4hW39YiN5ezA1kzhhP7HSU5UPTL6mdALPMett6pJ61jm2zM3g8p1yEnByFi1CzLAHpJrFvMDHDEjG.jpg

Kripto yatırımcıları, karlı ve sürdürülebilir coinlerin satın alınması için güvenli bir arayış içinde. Yıllar boyunca, ICO ve IEO olayları aracılığıyla birçok kripto para piyasaya sürüldü, ancak bir süre sonra gördük ki bir çok proje silinip gidiyor. Kripto ağlarının çökmesi, sürdürülebilirlik modelinin eksikliğine bağlanabilir. Dikkat çekici bir şekilde, eğer bir kripto plan piyasa volatilitesinin çekmelerinin üzerinde kalmasını sağlayan uygun bir planla kurulursa, yıllarca hayatta kalabilir. PayAccept, sürdürülebilirlik durumunu güçlendirmek için yeterli özelliklere sahip tasarlanmış kripto odaklı bir platformdur.

Benzersiz özellikleri, geniş ödeme seçeneklerini içerir. PayAccept, birkaç kripto para birimi ile ödeme yapabilir ve aynı anda bunları seçim kriptosuna dönüştürebilir. Uygulama modülü, tüm işlemlerin hareket halindeyken başlatılmasını ve tamamlanmasını sağlar. Yerinden yönetim özellikleri cüzdan yetki protokolünde belirgindir. PayAccept token depolamasını bir soğuk depolama yöntemiyle yönetirken, kullanıcılar varlıkların tam kontrolünü elinde tutar.

PayAccept mevcut bir bankayı yol haritasında belirtildiği gibi edinecektir. Daha sonra, ademi merkeziyetin elektronik modelleri mevcut bankacılık bağlantılarına dahil edilecektir. PayAccept'in sürdürülebilirlik modeli, işlevselliği yürütmek için NEXT gibi mevcut platformların kullanılmasını gerektirir. Bu nedenle, PayAccept sadece bir kolaylaştırıcı ve ağ geçididir, NEXT.exchange gibi yerleşik bir platform ise sanatçı olarak kalır.

Dijital finansmana geçmek isteyen büyük satıcılarla entegrasyondan önce PayAccept lisanslama, mobil cüzdan geliştirme ve kullanıcılarına ödeme kartları düzenleyecek. Özünde, tüm kutular ticarileştirmeden önce işaretlenir.

JvFFVmatwWHRfvmtd53nmEJ94xpKydwmbSC5H5svBACH7ycxFkoLwavHyeh85ahM4XE4TzHd88qiTGEJeaYWh4bVGDzV2gAtu2vPpV9VDT1ptTLh94t3yUpVDznLqYA7cwHjH8EDWn.jpg

Merkezi olmayan finansman avantajlıdır, ancak DeFi borçlanmasına ve faiz birikimine izin veren bir planla karşılaşmak nadirdir. PayAccept kullanıcı topluluğuna ticaret yapmadan nadir bir kazanç özelliği sağlayacaktır. Fonları cüzdanlarda tutarak kullanıcılar düşük faizli krediler almaya hak kazanırlar.

PayAccept işlemleri sürdürülebilir bir modelle yürütülür. Platform, her iki dünyadaki mevcut bağlantılar üzerine inşa ederek kripto ve fiat için birleştirme geçidi görevi görüyor.

Saniyeler İçinde Dünyanın Her Yerine Para Transferi

PayAccept tarafından yapılan tekliflerin temelinde, tüm dünyada finansal işlemleri birkaç saniye içinde kolaylaştırmak var.
Tabii ki, onu destekleyen blockchain teknolojisinin hızlı olduğu göz önüne alındığında bu şaşırtıcı değil.

Çoklu Dijital Varlıklar

Bitcoin (BTC) en önde gelen ve en önde gelen kripto para birimi olduğu kadar, kripto-küredeki tek değil. 2.000'den fazla kripto para birimi çeşidiyle, kripto endüstrisinin büyük olduğu açıktır.
Bu nedenle, PayAccept mümkün olduğunca çok sayıda kripto para içeren kapsayıcı bir kripto ödeme ekosistemi için bastırıyor. Başlangıç ​​olarak, Ripple, Bitcoin, Electroneum, EOS, ZCash, Ethereum ve Bitcoin Cash dahil olmak üzere 50 kripto para biriminin kullanılmasını sağlıyor. Desteklenen diğer kripto para birimleri Litecoin, Tron ve Neo'dur.

JvFFVmatwWHRfvmtd53nmEJ94xpKydwmbSC5H5svBACH81TT2KC34jiQprRVvMSetSHcSQAxGRF24rg2BBRbVwrtBbtQGWKagijU8t3mgmqf1RjtKeP7dsz1Xtcax5PKW17QDDjjNn.jpg

Soğuk Cüzdan

Dijital varlıkların güvenliği ve temeldeki işlemler PayAccept ağının sağlamlığı kadar endişe verici olmalıdır. PayAccept gözaltında kalan varlıkların depolanmasını etkin bir şekilde ele alabilir mi?
PayAccept ağının bunu yapabileceği anlaşılıyor! Ekip zaten dijital varlıkları depolamak için bir Soğuk Hava Deposu kullandığını ima etti. Bu nedenle, varlıkların büyük bir kısmı, saldırıya açık olacakları için ağda olmayacaktır. Bunun yerine varlıklar çevrimdışı saklanır.

Hesap Yönetimi

PayAccept'ten yararlanmanın bir diğer yararı da hesap yönetim sisteminin basitliğidir. Dijital varlıklar göz önünde bulundurularak tasarlanan PayAccept daha sonra fiat entegrasyonu için fırsat sunuyor.
Mevcut bilgilerden, kullanıcıların en fazla üç banka hesabına bağlanmasına izin verilir.

Sonuç
PayAccept iki farklı dünyayı birbirine çok yakın olacak şekilde birleştirecektir. Merkezileştirme özelliklerini merkezi olmayan bir platforma dahil edecektir. Platform üst düzey bir sürdürülebilirlik modeliyle çalıştığından yatırımcıların korkacak hiçbir şeyleri yok.

PayAccept Sosyal Medya

Website: https://www.payaccept.net/
Telegram: https://t.me/payaccept
Twitter: https://www.twitter.com/payaccept
Facebook: https://www.facebook.com/payaccept.net/
LinkedIn: https://linkedin.com/company/payaccept

Btt Username: brkttlv
Btt Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136

Sort:  

Güzel ve geleceği parlak bir proje. Bende yakından takip ediyorum özellikle DeFi ekosistemine %100 entegre olması çok önemli

Merkeziyetsiz bankacılık sistemi her zaman dikkatimi çeken bir konudur. Bilgilendirme için teşekkürler.

Ekip gerçekten çok iyi çalışıyor bunu sosyal medya platformlarındaki marketing çalışmalarından görüyoruz. Kısa zamanda büyük borsalarda görebiliriz.

Öncelikle makaleyi ilgi ile okudum emeğine sağlık. PayAccept Hollanda merkezli kayıtlı bir firma olması ile güven veriyor. IEO da iyi geçti ve pazarda boşluğu dolduracak bir potansiyele sahip. Takip ediyoruz

proje ilk ieo'unda exmarket borsasında 3,5x softcap yapmıştır.