Sort:  

Tych potyczek za wiele nie było, bo w sumie były trzy ;)

Ja nadal twierdze ze na wielu polach moglibyśmy się dogadać ;)

Powodzenia, nie marnuj czasu na jałowe dyskusje z oponentami, podążaj za marzeniami ;)

Miałeś rok pełen wrażeń :)
Podoba i się Twój plan na przyszłość, spokój dobrze zrobi nam wszystkim. A zatem życzę Ci, byś w kolejnych latach podążał mniej wyboistymi ścieżkami blockchainowej drogi, no i widzimy się na tych Hawajach ;)

Sto lat panie Kapitanie!
Bardzo mi miło, że się tutaj znalazłam, aż ciepło w sercu się robi :)
Rzeczywiście przypominasz mi małego upartego osiołka w dodatku bardzo wyszczekanego i pewnego siebie. Gdyby nie uczestnictwo w bezsensownych, prowokacyjnych dyskusjach uważam, że były by to bardzo dobre cechy charakteru. Wiadomo jednak, że każdego ponoszą nerwy, szczególnie gdy ktoś stara nam się wmówić jakieś złe intencje czy inne opowieści kłamliwej treści. Dobrym wyjściem jest uodpornić się na durnotę... Ja już to opanowałam i polecam :)
Jeszcze niedawno byłam dość podobna do ciebie, tylko, że szybciej się uczę jak widać :) W takim zdenerwowaniu łatwo czasem zbyt polecieć i i konfliktować się z osobami, które tak na prawdę nie zgadzają się z nami, ale nie są nam mimo wszystko wrogie... a to najgorsze co może być... Tworzenie nieporozumień, które nie powinny zaistnieć, a były wynikiem różnicy zdań i niepotrzebnych nerwów.

zawieszam moją aktywność w ramach społeczności Steem by zamiast tego skupić się na własnej twórczości

trochę szkoda... ale rozwój jest najważniejszy, a jeżeli nie potrafisz powstrzymać się od podjęcia dyskusji i bezsensowne pyskówki kradną ci czas to jest to na prawdę świetne wyjście z sytuacji.

Moim ogromnym marzeniem jest to bym kiedyś stał się poczytnym pisarzem

Jeżeli kiedyś poza pisaniem w internecie napiszesz książkę, to w ramach wdzięczności za moją troskę o twoje nerwy byłoby mi miło dostać od ciebie książkę, niekoniecznie ze zdjęciem pasztecie, ale może być z autografem :D

Od kiedy pojawiłam się na platformie często u ciebie bywałam, podoba mi się twój styl pisania postów- niekoniecznie komentarzy :D
Pozdrawiam, życzę powodzenia i trzymam kciuki za spełnianie twoich marzeń :)

Gratulacje, widzę już drugi taki post dzisiaj, a jutro u mnie mija rok od założenia konta i też chętnie coś napiszę.

Gratulacje dla Ciebie! Tak trzymać i szerokości na tym pięknym rejsie Panie Kapitanie :)

Ach, cóż to był za rok... Nie zostaliśmy wszak milionerami, ale za to mamy pełen bagaż przeróżnych doświadczeń :)

Dziękuję za bardzo miłe słowa :D Chociaż słowo "mentor" nie dość, że mało do mnie pasuje, to jeszcze strasznie postarza :D :D Co do spotkania przy piwku, jesteśmy w kontakcie!

Wielu z nas wciąż szuka własnej drogi jako twórcy. Ja też. Mam nadzieję, że w końcu nam się uda znaleźć tą właściwą ścieżkę. Albo raczej autostradę do marzeń.

We wszystkim co robisz, życzę Ci powodzenia! Bez wątpienia jesteś jedną z najbardziej barwnych postaci na Steem i będę śledził Twoje poczynania.

Trzymam cię za słowo i życzę kolejnego owocnego roku na wszystkich platformach. Trzymam kciuki żeby się udało. I mam nadzieję że kiedyś się spotkamy na jakimś piwie i na spokojnie porozmawiamy.

Congratulations @kapitanpolak! You received a personal award!

1 Year on Steemit

Click here to view your Board of Honor

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Congratulations @kapitanpolak! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 6000 upvotes. Your next target is to reach 7000 upvotes.

Click here to view your Board of Honor
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!