Google Play Store İndirme Sitesi

in #playstore2 months ago

playstore indir.jpg

Play Store, Google’ın sunmuş olduğu bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda Android cihazlara indirilerek kolayca herhangi bir uygulamaya erişim sağlamanızda yardımcı olmaktadır. Play Store, günümüzde gelişen teknoloji ve teknolojik cihazların yaygınlaşması ile birlikte vazgeçilmez bir uygulama olmuştur.

IOS dışında hemen hemen her türlü telefon, tablet ya da benzer cihazlarda erişim sağlayabileceğiniz Google Play Store tamamen ücretsizdir. Aynı şekilde içerisinde bulunan farklı uygulama, kitap veya oyunların zaman zaman belirli ücretler talep edebileceğini de bilmeniz gerekecektir. Ücretli olan bu uygulamaları kredi kartınızı Google Play Store’a bağlayarak kolayca indirebilirsiniz.

Google Play Store cihazınızda yok ise veya silinmişse indirmek de kolay olacaktır. Buna göre Playstore indir sayfasını ziyaret ederek oldukça hızlı, kolay ve tamamen ücretsiz bir biçimde bu uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Google Play Store Hizmetleri Nelerdir?Google Play Store hizmetleri, gün geçtikçe artmaktadır. Buna göre ortaya çıktığı ilk zamanlarda belirli oyun veya uygulamaları sunan Play Store, günümüzde farklı hizmetleri de sunmaktadır. Buna göre ilk olarak üst kısımda bulunan “Sizin İçin Seçilenler”, “En Çok İndirilenler” yada “Editörün Seçimi” bölümlerinden önerilen uygulamalara göz gezdirebilirsiniz. Aynı şekilde film veya kitapları da Google Play Store sayesinde indirmeniz mümkündür.

Bunun dışında ise uygulamaların her biri kategorilerle sıralanmıştır. Bu kategorilere örnek olarak “Puzzle” ya da “Eğitim” verilebilir.
Kaynak

Coin Marketplace

STEEM 0.43
TRX 0.08
JST 0.057
BTC 47365.31
ETH 3950.42
BNB 549.49
SBD 5.65