[PL] SteemiTag v0.2 gotowy!

in #polish4 years ago

SteemiTag


Witam wszystkich czytelników! Mam nadzieję, że wasza przygoda ze SteemiTag się jeszcze nie zakończyła ;) Przedstawiam wam SteemiTag v0.2.

Zmiany


Jeśli ktoś śledził GitHuba związanego z tym projektem to już wie, że wydana została nowa wersja. W odpowiedzi na uwagi @lukmarcus'a i @imperfect-one poprawiona została obsługa haseł. Są one teraz szyfrowane zgodnie z obecnymi standardami (SHA-2, gdyż SHA-3 nie jest jeszcze do końca kompatybilne) i nie do złamania bez dodatkowej wiedzy na temat klucza. Dodano również hasło wewnętrzne by chronić użytkownika przed niewłaściwym wykorzystaniem jego komputera.

Poprawiono możliwość eksportu konfiguracji (ukłon w stronę @fractalnode). Wystarczy już przenieść folder storage, który tworzy się po pierwszym uruchomieniu programu do current directory (nie wiem jak się to zwie po polsku).

Została zwiększona kompatybilność, jeśli chodzi o Linuxa (będe nad tym jeszcze pracował @dotevo). Wszystkie ścieżki są już relatywne, aczkolwiek nie testowałem tego jeszcze, więc nie mogę być na 100% pewien, że działa.

Kolejne plany

  • Swobodny wybór tagów (to jest prawie skończone)
  • Import obserwowanych (followersów)
  • Wersja angielska
  • Obsługa niewłaściwych danych podawanych przez użytkownika

Program można pobrać TUTAJ, zaś kod oglądać TU.


Instrukcję można znaleźć w poprzednim wpisie. Jedyna zmiana to wybór hasła wewnętrznego do SteemiTag (ustaw hasło do SteemiTag w pierwszym okienku, które się pojawia). Jeśli chciałbyś, bym mogł odnotować Twą obecność na SteemiTag to proszę zaznacz opcję Pozwól mi sprawdzić czy używasz SteemiTag. Spowoduje to, że oddasz na mnie swój głos, który możesz od razu zdjąć (chodzi mi tylko o zapis w blockchain by móc oszacować bazę użytkowników).

Do zobaczenia, już niedługo!
Sort:  

Kawał dobrej roboty!
Jak do Ciebie napisać na priv?

Dzięki wielkie :) Najłatwiej to chyba przez Steemit Chat.

Jak by jeszcze było do czego ten program to było by fajnie :)
podrawiam

Tutaj mozna znalezc pelen opis.
W skrocie: automatyzuje glosy na nowe posty w zaleznosci od kryteriow (np. autorow jakich ktos lubi badz tagow) dobranych przez uzytkownika.

Coin Marketplace

STEEM 1.01
TRX 0.13
JST 0.143
BTC 56158.71
ETH 2203.71
BNB 511.20
SBD 8.15