Pierwszy post na Hive już za mną.

in #polish2 years ago

Dziś opublikowałem pierwszy post na Hive. Tam planuję skupić 90% procent swojej działalności. Niestety można powiedzieć, że przegraliśmy wojnę o Steem, a właściwie przenieśliśmy wojnę o zdecentralizowaną blogowo-społecznościową platformę w inne miejsce. Dlatego zachęcam wszystkich do przeniesienia się na na hive.blog (odpowiednik steemit.com) lub peakd.com (odpowiednik steempeak.com)
Jeśli nie zmieniałeś kluczy do Steem od wczoraj, to za pomocą tych kluczy możesz się zalogować pod ten samą nazwą użytkownika do wyżej wymienionych interfejsów. Przeciętny użytkownik nie zauważy większej różnicy jeśli chodzi o użytkowanie sieci, największa różnica, to zmiana adresów i zmiana terminologii podstawowych nazw z Steem na Hive.

Z czasem planuję coraz bardziej zmniejszać tutaj aktywność, bo nie chce wspierać zcentralizowanej platformy.

O jakiej wojnie piszę i co właściwie stało się z Steem możecie przeczytać w następujących artykułach:

Co się dzieje ze Steemem
Co się dzieje ze Steemem 2
Co się dzieje ze Steemem 3

Ogłoszenie powstania sieci

Hive z czym to się je

Poniżej znajduje się krótki streszczenie artykułu zamieszczonego na Hive.

Umarł król! Niech żyje król!

Również ja zawitałem na "nowym" łańcuchu. Dzięki hardforkowi zyskaliśmy wolność od Justina Sun'a. Mam nadzieję, że nie zmarnujemy tej okazji na rozwój sieci. Mam nadzieję, że większość społeczności, w tym społeczność polish opowie się po stronie Hive i Justin Sun zostanie z pustą wydmuszką.

Bardzo podoba mi się nowe logo sieci Hive. Samo słowo hive znaczy po polsku ul, więc podoba mi się nawiązanie do podstawowej komórki plastra miodu, czyli sześciokąta. Całe logo wraz z wpisaną w niego literą H kojarzy się mi też z ubarwieniem pszczoły. Nie wiem, czy też było to celowo, ale ja widzę w symbolu sześcian. Na szybko wrzuciłem sobie zamysł w program do tworzenia modeli 3D. Poniżej otrzymane efekty.

Po resztę zapraszam na mój blog na Hive: tu kliknij, żeby się przenieść

Ps. Uważajcie na keychain - możecie wysłać nie na ten blockchain, na który chcecie. Ten wpis pisałem na steempeak, ale podpięty keychain miał ustawiony anyx.io node i nie opublikowałem tam, gdzie chciałem, czyli w sieci Steem ;)

Sort:  

No z tymi nodami na keychainie można się łatwo przejechać. Nic wielkiego się nie stanie jak tekst pójdzie nie w tą platformę, ale już przy przelewaniu środków może być wielki upss 😌

No to super, bo ja mam tam schody. "Missing Posting Authority trampmad", znaczy się że co? Jestem zalogowany na Hive, mogę wotować, ale mój komentarz jest obszczekiwany. Dotychczasowe Kody ze Steema mu nie pasują. Mam nadzieję, że to tylko czkawka nowej platformy na rozruchu.

Coin Marketplace

STEEM 0.67
TRX 0.10
JST 0.075
BTC 57076.76
ETH 4733.10
BNB 631.61
SBD 7.25