COVID-19. Siedzisz to zarabiaj! A odsetki same lecą

in #polishlast year

Być może okres kwarantanny w Polsce dobiega końca. Warto jednak poświęcić chwilę aby powiększać swoje oszczędności. Jedni wpłacają oszczędności do banku inni inwestują, a jeszcze inni kupują kryptowaluty i czekają na potężny wzrost.

zarabiaj na krypto.jpg

I właśnie tym tematem dziś się zainteresujemy. Samo kupowanie kryptowalut i wkładanie ich do portfeli na giełdach nic nie zmienia. Wartość krypto spada albo rośnie. Nasz zarobek albo strata uzależniona jest od kursu w obecnej chwili. Można temu zaradzić. Pisałem poprzednio (to o tych którzy nie mają oszczędności na inwestycję w krypto) o zarabianiu na kranikach, dziś napiszę o sposobie potęgowania naszych zarobionych krypto. Dotyczy to również tych co mają kryptowaluty w portfelach i czekają na duży wzrost. Warto aby odłożone krypto pracowało na siebie. Czyż nie?

Takim rozwiązaniem jest StakeCube i Midas Investments które zarabiają metodami PoS i Masternode pomnażając nasze odłożone kryptowaluty. W obu przypadkach mamy dość dużą paletę krypto które możemy pomnażać.

W StakeCube jeśli chce się zarabiać na Masternodach trzeba mieć określoną sumę kryptowalut, natomiast w Midas Investments jedyne ograniczenie jest na BTC. Najmniejszy depozyt jaki należy złożyć do 0.001 BTC, inne krypto nie mają progu.

Ja osobiście na StakeCube inwestuje w RDD i Dash-a. Niestety aby zainwestować w Masternoda Dash-a trzeba mieć 0.25 Dash-a. Więc skladam RDD które procentują mi na porfelu a kiedy mam już odpowiednią kwotę zamieniam na BTC i kupuje jak najniżej Dash-a. W ten sposób już trochę udało mi się zarobić na kilka Masternodów. I kaska leci.

stake2.png.png

stake3.png

Można też inwestować w Midas Investments. Możemy z kraników przelewać krypto i czekać aż uskładacie odpowiednią sumę po czym przelać na StakeCube i zainwestować w Masternoda. Jednak myślę że warto przemyśleć inwestycję na Midas Investments. Przy każdej walucie mamy pokazane oprocentowanie, wygląda to całkiem obiecująco. Ja inwestuje narazie w BTC i DASH-a ale przymierzam się też do innych krypto. Bardzo korcą mnie zwłaszcza te które mają dość wysoki procent. Jeśli to się uda na pewno o tym napiszę. Na razie na 100% mogę Wam polecić StakeCube, nie ma tam kłopotu z wypłatami i oprocentowaniem.

midas.png

Linki:
https://stakecube.net/
https://midas.investments/