Covid-19. Zamiast łazić, zarabiaj! Kwarantanna trwa.

in #polishlast year

Dziś o kolejnym kraniku Faucet Crypto. Kranik sprawdzony i wypłacalny. Wystarczy poświęcić dziennie 40 – 60 minut i zyskujemy prawie 800 coin. Ale to nie wszystkie możliwości tego kranika.

728x90.gif

Dla bardziej ambitnych, którzy i tak non stop siedzą przed komputerem, kranik poleca dodatkowy zarobek. Wystarczy co pół godziny klikać w przycisk, aby otrzymać od 15 do 35 coinów w zależności od naszego poziomu użytkownika. Codziennie otrzymujemy też bonus niespodziankę, wystarczy kliknąć “Daily Bonus”, aby stać się też posiadaczem kilkudziesięciu coinów.

Co 24 godziny odnawiają się również linki reklamowe, które właśnie dają nam od 700 do 800 coinów. Wystarczy wejść “Shortlinks” i poświęcić wyżej wspomniane 40 – 60 minut. Tyle dziennie zajmuje to mi. Początkującym może zająć to o wiele dłużej. Niestety trzeba mieć do tego anielską cierpliwość, ale warto.

To nie koniec możliwości Faucet Crypto. Do zarobku można dorzucić nagrody za wypełnianie ankiet, quizów i różnego rodzaju zadać. Z każdą naszą aktywnością rośnie nasz poziom, w wyniku czego otrzymujemy co pewien czas nagrody i to nie małe. Można zarobić też na polecaniu kranika znajomym i innym osobom.

Kranik wypłaca raz dziennie, do wyboru mamy mnóstwo kryptowalut. Wypłaty możemy dokonywać do swoich portfeli lub w przypadku np: BTC, ETH do Faucetpay.io co uważam za totalną bzdurę. Kranik jest sprawdzony, dokonywałem już mnóstwo przelewów. Zresztą co tu dużo mówić, jest to mój ulubiony Faucet Crypto.

Poniżej mój Referral Link i dwie strony z mojej historii wypłat. Jak zauważycie moją ulubioną walutą jest RDD, ZEN i DASH. Dlaczego? O tym w następnej części o kwarantannie i zarabianiu w domu.

Referral Link: https://www.faucetcrypto.com/ref/79555

historia.png

historia_2.png

Coin Marketplace

STEEM 0.49
TRX 0.07
JST 0.054
BTC 39716.56
ETH 2728.88
USDT 1.00
SBD 7.05