Sposób na koronawirusa

in #polishlast year

Jak w najprostszy sposób zapobiec wirusowi, a w tym wypadku koronawirusowi? Trzy, cztery tygodnie, tyle wystarczy aby pozbyć się tego gówna z Polski. Jak? Po pierwsze zamknąć szczelnie granice, żadnego wpuszczania kogokolwiek. No trudno, albo chcemy być zdrowi albo nie.

koronawirus.png

Po drugie - wprowadzić stan wyjątkowy, tak wiem wielu z Was jest temu przeciwna i wielu teraz powie: głupek! Po prostu głupek!. No ale pomyślcie sami. Skoro po zarażeniu wirusem potrzeba 8 dni na wyleczenie lub śmierć i skoro objawy zarażenia mogą pojawić się do dwóch tygodni, to matematyka jest prosta 14+8 = 22 dni. Dwadzieścia dwa dni, tyle potrzeba aby od zarażenia zakończyć chorobę. Jaki z tego wniosek?

Cztery tygodnie
Tyle potrzeba aby każdy przesiedział z dupskiem w domu. A skoro ludzie nie potrafią tego zrozumieć i sami nie mają w sobie samodyscypliny, to niestety potrzebny jest stan wyjątkowy! Jeśli TY czy TY nie chcecie tego to posadźcie te swoje tyłki w domach i naprawdę pilnujcie zwłaszcza swoich nastolatków aby nie wychodzili z domów bo głównie to oni są przyczyną rozprzestrzeniania się choroby. Ja to potrafię, to czemu Wy nie potraficie. U mnie tylko żona co cztery dni chodzi po zakupy i do tego wcześnie rano, kiedy w sklepie prawie nikogo nie ma.

Można dostać pierdolca
Tak można. Ale uwierzcie, że się da wytrzymać. Ja w domu siedzę już cztery lata. A zaraz po udarze siedziałem rok w domu bez wychodzenia, a Wy macie tylko przesiedzieć z dupami w domach cztery tygodnie. To naprawdę nie jest trudne. Można w tym czasie zrobić wiele rzeczy. Naprawić zaległe awarie w domu, poćwiczyć razem z rodziną, poczytać książki które odłożyliście na bok z myślą "jak będę miał chwilę", wyspać się za wszystkie czasy, odpocząć od pracy, zrelaksować się i wiele innych rzeczy. Pisze Wam to człowiek który cały czas jeździł po świecie i kraju i nagle STOP! musiał zostać w domu. Nie tłumaczcie się pracą, pieniędzmi czy innym gównem, po prostu ZOSTAŃCIE PRZEZ CZTERY TYGODNIE W DOMU!!! Przez cztery tygodnie żadna praca nie ucieknie, nikt nie zbankrutuje

STAN WYJĄTKOWY!!!
To i tak nieuniknione, prędzej czy później przy takim rozprzestrzenianiu się koronawirusa ta chwila w końcu nastąpi. Ja osobiście uważam że stan wyjątkowy powinien być wprowadzony od dziś. Ludzie powinni siedzieć w domach, wojsko i służby porządkowe powinny dostarczać jedzenie i niezbędne do przeżycia rzeczy pod drzwi. Należy też skończyć z propagandą w mediach, to nikomu nie pomaga. Ludzie panikują i dostają "dyrdum myrdum". Co niektórzy mają problemy z psychiką i wymagają potrzeby pogadania z psychologiem. Nie trzeba wcale nigdzie iść, mamy XXI wiek są telefony, internet.

Panie Prezydencie - obudź się!
Ja wiem, zbliżają się wybory, taka decyzja będzie źle wyglądała i wyborców ubędzie, ale? Czy ważniejsze są wybory czy ludzie i ich zdrowie. Wiem że starzy żołnierze do 50 otrzymują listy mobilizacyjne, więc na co Pan czeka. Do dzieła! Dziś Pana skrytykują, ale za miesiąc jak epidemia minie będą Panu wdzięczni za taką odpowiedzialną postawę. PANIE PREZYDENCIE, NIECH SIĘ PAN NIE WACHA. Zakazy wychodzenia z domu lub poruszania się dwójkami, w Polsce na pewno się nie sprawdzą. Polacy nie potrafią przestrzegać prawa i uwielbiają je omijać i łamać. Poza tym kto będzie tego pilnował i egzekwował do nie Skandynawia że jeden pilnuje drugiego. Czas się obudzić!

I właśnie tak można zapobiec dalszej epidemii i dalszych zgonów i zachorowań.

zdjęcie: google.pl

Coin Marketplace

STEEM 0.49
TRX 0.07
JST 0.054
BTC 39716.56
ETH 2728.88
USDT 1.00
SBD 7.05