NOWY TAG pl-zegarki

in #polish3 years ago (edited)

Postanowiłem dziś utworzyć nowy tag #pl-zegarki

Zegarki są to przedmioty pożądania zdecydowanie nie tylko dla mnie. Nie chodzi mi tu pokazywanie kogo na co stać, a bardziej pochwalenie się jakimś nabytkiem i jego historią albo prośba o pomoc w wyborze :D Zacznę więc od taniutkiego zegarka, który towarzyszy mi na co dzień:

12345677.jpg

Casio F91W

To elektroniczny zegarek produkowany od 1991r. Zapewne każdy kto urodził się w latach 90-tych pamięta to cudo :D Ja sam kupiłem go bardzo niedawno bo zaledwie 3 miesiące temu. Szukałem sportowego czasomierza którego mi nie szkoda i to była pierwsza myśl. Kojarzył mi się z dzieciństwa, jak zabierałem Tacie zegarek żeby pobawić się guzikiem "zielonego podświetlenia", ach wspaniałe czas. Teraz zawsze spoglądając na lewy nadgarstek, mam te wspomnienia przed oczami.

Największą zaletą jest cena można podobno przy odrobinie szperania w internecie znaleźć go za 70zł z wysyłką. Do tego mamy budzik, stoper oraz gwarancje na 2 lata.Nie ma strachu, że zabije go jesienny deszczy ze względu na wodoszczelność 50m. Można go dostać w wielu kolorach, Ja jak widzicie wybrałem czarny. Moda RETRO ostatnio wraca i często widzę je na nadgarstkach. Dużym plusem jest też wielkość jak ktoś jest suchutki to zdecydowanie lepiej wygląda na ręce niż jakiś przypakowany 4cm potwór :D A w złotym kolorze super prezentuje się u Pań

Na koniec dodam tylko jako ciekawostkę, że Osama Bin Laden miał jeden z tych zegarków co zostało uwiecznione na zdjęciu

bin-laden-ap.jpg

Czekam teraz na wasze posty pod nowym tagiem !!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Sort:  

Ja chętnie bym poczytał o jakiś starych perełkach, dobry mało znanych markach itp. Mieszkam w krakowie gdzie co tydzień organizowany jest targ staroci, pełno zegarków (pewnie 99% chińszczyzna) ale kolega który zna się na tym,znalazł ostatnio za parę złotych oryginał, który kosztuje kilka tysięcy.

Super sprawa sam szukam na starociach i za tydzień w sobotę wstaje o 6 z latarką :D Ale faktycznie "ryż: króluje widziałem kiedyś zegarek Orientx :D

Ja dostałem zegarek Festiny z lumpeksu, gdzie nie działał i kosztował 20 zł + 50 zł naprawa = 70 zł cały koszt.
Zegarmistrz chciał za 800 odkupić, a nowy był niby warty 1500. :D
Może w sumie go zaprezentuję, dobry pomysł dałeś!

Super na to wlaśnie licze ! Czekam na Twoj artykulik tylko pamietaj o tagu :)

a pamiętam jak były takie z kalkulatorem :D bajka