Vote exchange - the cancer that survived H21/H22 and growing fast

in #polish2 years ago (edited)

I will leave this comment under downvoted posts.

  • Downvoting. Disagreement on rewards. Votes exchange through @sp-group delegation club = posting and selfvoting 10 times a day. Your delegated Steem Power is 2 times more profitable than mine SP.
    If this is a mistake or you no longer delegating Steem Power to the vote trading circle, please leave a comment. Downvote will be removed and your post will be upvoted.

Dzisiaj miałem okazję przekonać się że cwaniactwo, chciwość i kombinatorstwo to nie tylko polska specjalność. Oprócz sp-group są jeszcze co najmniej dwa kółka w których delegujące osoby zarabiają na swojej Steem Power dwa razy więcej niż ja na niedelegowanej SP. Nie traktujcie otrzymanych downvotów jako atak personalny. Nie po to kupowałem STEEM by teraz być okradanym (nawet nie ja personalnie, ale autorzy którzy nie należą do żadnych kółek wymiany głosów). Na to nie pozwolę.

Sort:  

Ty jesteś jakiś dziwny. Masz mnóstwo grup - qurator , dcooperation, itp które za delegację tak samo dają Ci upvoty. Nawet smartsteem zrobiło teraz tak, że jak delegujesz 5k steem to dostajesz punkty i te punkty pewnie będzie się dało wymieniać na upvoty. Nawet OCD kiedy grasz w grę Gods Unchained I dasz ich tagi dają Ci upvote. Wiele grup tak działa. To po co Ty się tak uwziales na te sp-group, po co zamiast zrobić żeby dla każdego było lepiej, robisz tak żeby było gorzej. Po prostu zajmij się pisaniem swoich postów i tyle. Pewnie i tak Ci nie przetłumacze ale ja nie rozumiem takiego zachowania. Nie ma to dla mnie sensu.

Posted using Partiko Android

po co zamiast zrobić żeby dla każdego było lepiej, robisz tak żeby było gorzej

robię to po to by każdy był równy wobec prawa LOL

Tak naprawdę jakbyś nie miał tyle SP to gówno byś zrobił. Myślisz, że jak masz dużo to jesteś lepszy ? A rób se co chcesz, zobaczymy jak na tym wyjdziesz.

no właśnie ale ma. Ty nie masz, ja nie mam ale on ma. I on włożył swego czasu w kupno tego sp ponad $250k. Ile Ty wydałeś na kupno SP a ile wyciągnałeś spowrotem przy jego sprzedaży? bo ja się akurat @mariuszkarowski nie dziwię.
Dla mnie wygląda to tak: można sobie szukać złota. ale bez specjalistycznego sprzętu może robić to każdy. a jeśli chcesz używać sprzętu to musisz kupić licencję. no i @mariuszkarowski wyłożył kupę kasy i szuka sobie złota z sprzętem. A ty nie kupiłeś licencji i też szukasz z sprzętem i na dodatek idzie Ci lepiej bo współdziałasz w grupie. to się chłopak denerwuje i zabiera wam złoto znalezione przy pomocy sprzętu. czy są inne grupy? są. czy są gorsze grupy? są. czy idzie nadal wykorzystywać steem żeby zgarniać darmowy hajs? tak. ale przecież wszyscy tak kochają ideę #newsteem, że takie grupy podziałają jeszcze max z miesiąc i ludzie się z nich sami wypiszą a reszta niedobitków zostanie zabita downvotem.

A co mnie to interesuje czy on kupił czy nie? Jego sprawa. Tak samo moja czy kupuje czy nie. Ja mogę nadal delegować do grupy i nie muszę od nich dostawać upvote. Deleguje bo chce.

Ciebie nic. jego już to interesuje.
Ale widzisz. to jest TWOJA sprawa czy kupujesz czy nie. TWOJA sprawa czy delegujesz do grupy czy nie. Ale już nie jest to sprawa MMMMKKKK311 co robi z swoimi downvotami. to już jest sprawa wszystkich i akurat to co on z nimi robi jest złe i tak nie powinien?

Ma do tego prawo, ale według mnie to nie ma sensu. Każdy ma swoje zdanie, też z czasem może i ja zmienię swoje zdanie. Ale na razie nie widzę w tym sensu.

Posted using Partiko Android

Nie tylko Ty kupiłeś STEEM, bo ja też w to ZAINWESTOWAŁEM i to nie mało. Łącznie na kupno STEEM dałem około 6000 złotych (dla Ciebie to jest nic, ale dla mnie to jest w cholerę kasy) i to w czasach, kiedy STEEM jeszcze jako tako stał. Z resztą sam wiesz, bo wtedy też kupowałeś STEEM.

Powiem Ci jeszcze, że zamierzam dokupić jeszcze więcej. Teraz mogę nawet wydać około 1000 złotych i dowalić prawie 2000 Steem Power (wychodzi około 1800 coś), bo mogę sobie na to pozwolić. A jak się wkurwię to przestanę pisać posty i będę tylko głosować, jak myś. Jak chcesz być flagowany to proszę bardzo.

Chcesz to mnie flaguj, proszę bardzo, zapraszam do mnie. Ale pamiętaj, że zawsze to biorę personalnie i możesz liczyć na odwet. Ja nigdy nie zapominam. A jak tak Ci przeszkadzają członkowie sp-group to zbanuj wszystkich, tak jak ja Carrionera, i nie będą Ci się wyświetlać. Problem z głowy.

Ty nie czujesz się odpowiedzialny za przyszłość tego blockchainu, myślisz tylko jak tu wyciągnąć najwięcej dla siebie, by chociaż trochę zminimalizować straty. W pewnym sensie rozumiem Ciebie, ale prawda jest taka

Nie tylko Ty kupiłeś STEEM, bo ja też w to ZAINWESTOWAŁEM

więc wycofaj delegację i dołącz do walki z abuse, dobranoc

Mówmy otwarcie. Skoro jeszcze twierdzisz dwa kółka to po imieniu prosze.

Posted using Partiko Android

Ogłoszę gdy skończę z sp jerks - po kolei, wszystko ma swój czas. Nie wstyd Ci tak rypać innych autorów?

Привет. Я пока не все понимаю,что происходит. Но я думаю,что идёт борьба между китами. Кто кого обыграет.

Takich kółek jest więcej - np. Trevonjb o którym pisałem (Co okradł ludzi, a potem ich hajsem zrobił sobie kółko)

Jak potrzebujesz jakiegoś bota, który cię wspomoże - daj znać

Ha, Ha. Zaraz się zacznie. Może byś tak walnął posta?

We at ocdb won't target unprofitable votes and will move towards the next step that we started off with early in the HF - which was breaking off voting rings that would vote-trade and only curate a certain low amount of users and farmy posts and successfully broke off two big ones while at it

https://steemit.com/newsteem/@acidyo/explanations-to-our-downvotes-and-the-need-of-them-for-a-better-steem

Ja zostanę w swojej piaskownicy, bez bota bo sprawdzam delegacje przed flagowaniem

Jak dla mnie w ogóle nie powinno być opcji delegacji SP. Było by mniej kłótni. Niech każdy pracuje na swój rachunek.

Are they using bid bots with profitable vote?

Sry polish is not my language but I tried to translate a few of your latest posts via google translate to see what's going on.

Posted using Partiko Android

No, It was just a vote trading circle based on delegations. You know, delegate and get upvote 10 times your own voting value from delegated Steem Power

oh lol, some people wanna get rich quick and forget about the long terms. Good luck fighting that battle. Luckily we have downvotes now.