KONKURS KULINARNY (26) - PIZZA!

in #polish3 years ago

Zapraszam do 26 edycji Konkursu Kulinarnego na #pl-kuchnia! (tag konkursowy #pl-kuchniakonkurs)

image.png
ikona autorstwa @lukmarcus, którą dostosowałam do potrzeb Konkursu Kulinarnego

TEMATY KONKURSU KULINARNEGO (26):

Nie przypuszczałam, że na "nocnej" na polskim kanale chatu niespodziewanie znajdę temat na kolejną edycję naszego Konkursu Kulinarnego. A jednak!

  1. PIZZA ;)
  2. PIZZA :)
  3. PIZZA :D

Interpretacja tematów jest oczywiście dowolna. Może to być przepis, recenzja, przygoda czy wspomnienie z pizzą w roli niekoniecznie głównej.

Sponsorem tej edycji konkursu jest @fervi (znowu!), który dołożył do puli nagród 2 STEEM - dziękujemy :)

ZASADY KONKURSU (POPRAWIONE!):

  • Użyj tagu #pl-kuchniakonkurs (specjalny konkursowy tag ułatwi zebranie i przeglądanie zgłoszonych wpisów).
  • NOWOŚĆ: - Wklej linka do swojego wpisu konkursowego w komentarzu pod postem z nową edycją konkursu (żeby żaden wpis konkursowy nam się nie zgubił a to na prawdę jest ważne).
  • Zgłaszaj tylko samodzielnie napisane przepisy z własnymi zdjęciami lub legalnymi. Ilość postów konkursowych zgłoszonych przez tego samego autora jest dowolna.
  • Jeśli podajesz przepis kulinarny to na jednym ze zdjęć dodanych do posta konkursowego umieść karteczkę z nazwą użytkownika i dopiskiem "Konkurs Kulinarny" (ewentualnie datą i tematem konkursu - nie koniecznie). Najlepiej jak karteczka będzie napisana ręcznie.
  • Jeśli podajesz przepis to w poście powinna się znajdować kompletna lista potrzebnych składników, czytelny opis wykonania oraz co najmniej 3 zdjęcia (własne lub legalne).
  • Koniecznie weź udział w głosowaniu! Posty autorów którzy nie wzięli udziału w głosowaniu nie będą brane pod uwagę w konkursie.

PRZEBIEG KONKURSU:

1 etap- Publikuję wpis z tematem konkursu na dany tydzień, przedstawiam ewentualnych sponsorów.
Od momentu ogłoszenia tematu zaczyna się zgłaszanie wpisów do konkursu na tagu #pl-kuchniakonkurs oraz wklejanie linków pod postem konkursowym (przez tydzień, póki post jest aktywny) .

2 etap - po tygodniu udostępniam listę wpisów zgłoszonych do konkursu i zaczyna się etap głosowania trwający kolejny tydzień.

Głosowanie jest obowiązkowe dla uczestników konkursu ale może brać w nim udział cała polska społeczność (a nawet powinna, zapraszam!).
Każdy może oddać trzy głosy na 3 wybrane posty konkursowe:
3 punkty
2 punkty
1 punkt

Link do posta konkursowego znajdziecie także w codziennych porannych postach @hellobot - dziękuję :) Ale również na tagu #pl-konkurs, #pl-kuchnia, #pl-kuchniakonkurs.

Jeśli macie jakieś uwagi lub propozycje piszcie w komentarzach!

UWAGA:
@jacekw rozgościł się w naszej kuchni na dobre! Nie dość że serwuje nam co miesiąc kolorowe statystyki dla tagu #pl-kuchnia to zgłosił się do podliczania głosów w głosowaniu i przygotowania czytelnej tabelki. Dziękujemy :)

Konkursowe linki:
Wasze propozycje tematów KK, jeśli macie nowe pomysły dopiszcie je w komentarzu.
Zasady czyli "mini-regulamin" Konkursu Kulinarnego z małymi poprawkami (na lepsze!).

Proszę o resteem i follow, żeby wpisy z nowego konta @pl-kuchnia dotarły do jak największej liczby osób.

Pozdrawiam jesiennie - @grecki-bazar-ewy (opiekun i ekspert Wise tagu #pl-kuchnia) i @pl-kuchnia (kurator Perpetummobille).

Coin Marketplace

STEEM 0.69
TRX 0.10
JST 0.076
BTC 57294.79
ETH 4458.95
BNB 623.47
SBD 7.04