You are viewing a single comment's thread from:

RE: Taktyczny power down - protest song

in #polish2 years ago (edited)

Dlaczego wszyscy tancza jak chinczyk zagra? To jest blokczejn i justin nie ma nic do gadania. Gadanie o przenoszeniu apek na tron to zart bo nie moze on nikogo zmusic do tego i tak dlugo jak witnessi beda sie opierac stary steem bedzie istnial. Problem lezy gdzie indziej, w gieldach, nazwie tokenu, duzej ilosci steema w rekach chinczyka i marketingu. Steemit po migracji na tron moze byc pusty od userow ale bedzie mial wspomniane rzeczy.

Sort:  

No opisałem te problemy w tekście.

Czyli na co mamy czekać, aż zdelistują steem, czy czekać aż nam wymienią na ten tronowy, co mają dodrukować przy okazji? Jeśli nazwa należy do steemit, to musimy zmienić nazwę i utrzymać jakieś giełdy.

Niech ktoś pokaże obliczenia, ile trzeba zebrać SP, żeby pokazać chińczykowi i steemit środkowy palec, zrobi się re-branding i mamy nowe otwarcie.

Ty nie czytasz tekstów, power up mogę zrobić w 3 sekundy. Czekam na opór ze strony witnessów poparty statystyką ile, ten steemit ma tych tokenów. Na proposal, z opisem kroków jakie trzeba podjąć, żeby społeczność mogła zagłosować i ocenić swoje siły.

A takie czekanie, a co mi chińczyk może zrobić, to jest głupota. Jeśli jednak Steemit pod różnymi kontami poukrywał Steem i może wymienić niewygodnych witnessów, to my sprzedamy Steem i zdumpimy niegodziwcom cenę na odchodne, a ty będziesz mógł się cieszyć nowym Trono-Steem tokenem z dodrukowanymi dla użytkowników tron.

¯\_(ツ)_/¯

Teraz to już w sumie nie wiem. Miłego dnia ;D

Coin Marketplace

STEEM 0.39
TRX 0.07
JST 0.051
BTC 42384.55
ETH 3175.42
USDT 1.00
SBD 4.68