Rozszerzenie dla przeglądarek BitTube.app

in #polish2 years ago

Co to jest rozszerzenie dla przeglądarek BitTube.app?

▶ AdBlock
▶ Monetyzacja AirTime (spędzonego czasu w Internecie!)
▶ VPN

bittubeaPP.png

To rozszerzenie umożliwia uruchomienie systemu monetyzacji AirTime w dowolnym miejscu podczas przeglądania Internetu przy jednoczesnym blokowaniu reklam. System ten pozwala użytkownikom na generowanie AirTime na podstawie czasu spędzonego na przeglądaniu stron internetowych. Całkowity naliczony czas AirTime jest następnie nagradzany w kryptowalucie TUBE - którą otrzymuje zarówno użytkownik, jak i wydawca treści, którego odwiedziłeś (o ile również ma zainstalowane rozszerzenie!), włączając w to konta w mediach społecznościowych!
Posiadając wgrane rozszerzenie, możesz również przekazywać i wysyłać/odbierać TUBE za pomocą zintegrowanego portfela.
Dzięki temu systemowi nie przeszkadzają Ci reklamy i nie musisz się martwić o utracone dochody dla wydawców polegających na dochodach z reklam.

Twój czas i uwaga są ograniczonymi zasobami!
Reklamy wstawiane na stronach internetowych odwracają Twoją uwagę od wydawców, zabierają niepotrzebne zasoby Twoich urządzeń (procesor, ram, większe zużycie baterii) zamiast tego AirTime, pozwala Ci to wszystko jednocześnie monetyzując obie strony (użytkownika, jak i wydawcę). Jest to sytuacja korzystna dla obu stron.

Pula przychodów jest rozdzielana w czasie rzeczywistym pomiędzy wszystkich współdziałających użytkowników na całym świecie. Tokeny TUBE są przedmiotem handlu na kilku giełdach otwartych, na przykład Bittrex. Jego wartość w dolarach jest wynikiem podaży i popytu. Te zarobione "TUBY" będą mogły być wydawane online, jak również w fizycznych sklepach, z wydaniem fizycznej karty debetowej BitTube i bramki płatniczej.

VPN

Rozszerzenie posiada również wbudowany VPN, z którego można korzystać dla zachowania większej prywatności w sieci lub z powodów ograniczeń geograficznych niektórych treści. Dostępne dla komputerów stacjonarnych oraz urządzeń mobilnych.

Co to wszystko oznacza?

W praktyce to rozszerzenie umożliwia Ci otrzymywanie TUBE bez wysiłku, po prostu dlatego, że przeglądasz Internet. Twoje zebrane saldo możesz zamienić na walutę tradycyjną, opłacać VPN w wyniku czego jest on darmowy w użytkowaniu lub wspierać Twoich ulubionych wydawców!
Pobierz i przetestuj rozszerzenie jeszcze dziś pobierając je z naszego linku polecającego

👉 https://bittubeapp.com/?ref?2JRAI9MZL

Następnie zarabiaj 5 TUBE za każde polecenie rozszerzenia znajomym!

Coin Marketplace

STEEM 0.46
TRX 0.08
JST 0.062
BTC 48363.80
ETH 4047.23
BNB 555.92
SBD 5.81