Wyłącz TV Włącz Myślenie

in #polish2 years ago

EVyaca_XQAA53pW.jpeg

Media głównego ścieku, zarówno w Polsce, jak i poza nią stanowią obecnie najpoważniejsze zagrożenie dla ludzi na świecie.

Przez lata media wykorzystywały swój wpływ informacyjny, aby zdezorientować ludzi na świecie i odwrócić ich uwagę od ich działalności przestępczej i działalności wywrotowej.

Rozpoznali, że podział i nienawiść wśród ludzi były najbardziej efektywnym sposobem utrzymywania nas w ignorancji i niewoli. Podczas gdy oni okradali nas za naszymi plecami, robiąc bezsensowne transakcje handlowe i niszcząc odległe ziemie dla własnych korzyści.

Nadszedł czas, aby Polacy i ludzie na całym świecie zadali sobie pytanie, co tak naprawdę się dzieje.

Czego obawiają się ludzie, którzy kontrolują nasze media? Co ukrywają?

Jeśli się porządnie przyjrzysz, odkryjesz, że Kłamliwe Media Informacyjne nie są ani wolne, ani niezależne...
Dostrzeżesz, że jest to tylko propagandowe ramię ludzi pociągających za sznurki zza kurtyny.

Media chcą was podzielonych i zastraszonych, ponieważ PODZIELENI JESTEŚCIE SŁABI! RAZEM JESTEŚCIE SILNI!

Nadszedł czas, abyś zaczął swoje własne poszukiwania, a odkryjesz wiele rzeczy, o których media głównego ścieku Cię nie poinformują.

Świat jest obecnie świadkiem największej masowej zdrady stanu w dziejach naszej planety. Ale zamiast być przerażeni, powinniśmy być pełni nadziei!

Zamiast walczyć między sobą, powinniśmy stanąć twarzą w twarz i walczyć z naszym jedynym prawdziwym wrogiem - przestępczym, skorumpowanym i niegdyś niezwyciężonym głównym aparatem medialnym.

Coin Marketplace

STEEM 0.54
TRX 0.09
JST 0.068
BTC 52145.34
ETH 4066.67
BNB 574.70
SBD 6.61