You are viewing a single comment's thread from:

RE: Emocjonalne wpisy znów pod opieką założyciela tagu pl-emocjonalnie

in #polish3 years ago (edited)

"To właśnie głupie wojenki tagowe, które wywołał fervi zniszczyły pl-emocjonalnie."

Przecież to nieprawda... Tag #pl-emocjonalnie nie został zniszczony przez fervi -ego tylko porzucony przez Michała, który był jego pomysłodawcą.

Trzymajmy się faktów a oszczędzi to Wszystkim nieporozumień w zrozumieniu genezy obecnej sytuacji.

Michał chce ponownie wspierać tag - wspaniała wiadomość! Może współpracować z obecnym opiekunem tagu, który zajął się nim po tym jak Michał go porzucił na rzecz innych projektów. Powodzenia życzę. :)

Sort:  

Nie ważne kto zaczął (w sumie nie wiem, bo tu nie nocuję), ale skończcie te bezsensowne wojenki, bo to nie wychodzi na dobre polskiej społeczności.

Nie widzicie, że polska część społeczności zaczyna się zachowywać jak nasi politycy? Głupie wojenki pomiędzy PiS i PO, partiami które mają solidarnościowe korzenie? W imię czego? Paru guzik wartych tokenów, których cena cały czas spada? Zamiast zacząć współpracować to się żremy między sobą. Otto Von Bismarck ponad 100 lat temu wypowiedział bardzo fajne zdanie o Polakach i to nadal jest aktualne.

Nie wiem czym Michał podpadł tworząc sp-group. Nie siedzę na kanale grupy na Discordzie 24h na dobę i nie czytam wszystkiego, bo nie mam na to czasu. Zostałem zaproszony do tej grupy, bo miała wspierać dobre treści, nie miała się wdawać w żadne wojny, a jak są traktowani członkowie tej grupy? Jak trędowaci, gorzej niż "podludzi". Niestety komuś się to nie spodobało, to musiał to zniszczyć. Nie znam kulis tego wszystkiego, bo też mam swoje życie prywatne, swoje problemy i nie siedzę tutaj 24 godziny na dobę.

To tyle z mojej strony. Jeśli ktoś chce porozmawiać, ale merytorycznie, to zapraszam. Chamskie odpowiedzi będę flagował.

a jak są traktowani członkowie tej grupy? Jak trędowaci, gorzej niż "podludzi".

jakiś przykład? Czy masz na myśli to, że mk robi co chce ze swoim głosem?

Zostałem zaproszony do tej grupy, bo miała wspierać dobre treści, nie miała się wdawać w żadne wojny

a jednak co chwilę widzę próbę wbijania szpili przez pewne osoby z tej grupy (oczywiście tylko niektóre, ale mocno krzyczą)

warto byście rozejrzeli się po swojej grupie i porozmawiali ze sobą, bo też nie pomagacie w obecne sytuacji

ja ostatnio dowiedziałem się, ze jestem zły bo zgłosiłem swoje uwagi co do propozycji nowego tagowania gier, które wyszło od paru członków sp

nie spodobało mi się, wyraziłem to w komentarzu, a okazuje się że zostałem sprowadzony do poziomu gnoja co zawsze się o wszystko czepia

naprawdę, inne zdanie traktujemy jak wrogość?