The bet of the day 5!$!

in #sport4 years ago

Witam.

Jednak tą serię pozostawiam po polsku. Do EU LCS została godzina ale liczę że pare osób zdąży skorzystać z typów.
Skuteczność w "The bet of the day 4" wyniosła 100%, ciekawe czy ktoś zagrał?
Kupon który ja zagram oczywiście na końcu!

Splyce vs H2K Gaming
I zaczynamy z grubej rury. H2K lub jak to Polscy fani mówią H2L (how to lose) staje przed bardzo ciężkim zadaniem. Ekipa Splyce jest faworytem bukmacherów, ekspertów i widzów. Moim skromnym zdaniem rozkład procentowy wygląda tak 35% H2K - 65% Splyce. "To nie będzie mecz do jednej bramki." Mimo wszystko

Bet - Splyce win (kurs 1.22 STS)

ROCCAT vs Team Vitality

Mecz na który czekam. ROCCAT mimo bardzo dobrego początku przez wielu jest stawiana na pożarcie. W tym lub następnym tygodniu to starzy wyjadacze europejskiej sceny zaczną dyktować warunki. Dlatego ten mecz to jedyna szansa na pozostanie w środku tabeli.
Vitality. Mógłbym pisać godzinami o tym jak są zaje"dobrzy", ale to też młody zespół. Czeka ich zniżka formy. Ale spokojnie. To jeszcze nie ten dzień. Dzisiaj zobaczymy jak Jizuke, Jacktroll i spółka po wygranym meczu zrobią "kółeczko" i krzykną VITALITY!!!

Bet - Team Vitality win (1.37 STS)

Gigants Gaming vs Misfits

Giganst pewnie przegra na Misfits. Nie ma co pisać. Bardzo fajny kurs od Buka. Można dodawać do kuponów na podbicie kursu.

Bet - Misfits win (1.50 STS)

Fnatic vs Unicorns of Love

Drużyna Rekklesa zaczyna się rozpędzać. FNC miało być najlepszą drużyną obecnego splitu. I zaczyna to osiągać. UOL udowadnia że zasługują na dół tabeli. Jeśli nie zagrają w swoim starym stylu wyciągając niecodzienne postacie to są stawiani na pożarcie

Bet - Fnatic win (1.25 STS)

MATCH OF THE DAY
G2 Esports vs Schalke 04

Wspaniałe widowisko w szczególności dla nas, Polaków.
Dwóch kumpli po dwóch stronach barykady, a bardziej po dwóch stronach rzeki na mapie. Vander, support w S04 i Jankos, jungler w G2. Niegdyś parę sezonów grali razem, zaczynając w pełni Polskim Teamie. Oj mecz który nie warto obstawiać. Ja nie zaryzykuję. Bukmacherzy stawiają na G2. Rozum mówi G2. Serce mówi Schalke. Przeczucie mówi Schalke.

Bet Schalke 04 win (kurs 2.02)

IMG_1305.jpg

Sort:  

Zawsze podziwiałem ludzi, którzy na tyle mocno interesują się sportem by potrafić z tego wyciągać zysk :)
Powodzenia i pozdrawiam!

To zapraszam do grania. Wczoraj skuteczność 80%, dzisiaj koło 15 też pojawi się "rozkład dnia"

Coin Marketplace

STEEM 0.50
TRX 0.09
JST 0.065
BTC 50370.78
ETH 4278.06
BNB 574.93
SBD 6.26