Altında Devrim - Digital Gold

in #stablecoin6 months ago

9vWp6aU4y8kwSZ9Gw15LFL3aMdhmgmBBFMpDJregpdP328jiW3jdpbF9YKbR9uWQzZLJ8PdihhnsWts2YVvptcfm8wXY7VuTeeRXTnTsZVSEXxBpjCLbdnScpCDHrKv2soWKzfFfLVsjXafB4.png

Pek çok insan, özellikle facebook'un bugüne kadar piyasaya sürülmemiş olan kendi sabit paralarını çıkardıktan sonra istikrarlı paraları duydu. Canlı sabit paralar, FIAT teminatlı sabit madeni paralar veya kripto teminatlı sabit madeni paralar duymuş olabilirsiniz. Bununla birlikte, bence en iyi istikrarlı para, altın teminatlı bir madeni paradır. Neden? Eh, her şeyden önce altın destekli bir madeni para değerini kalın ve ince olarak koruyacağından, savaş zamanı olduğunda veya depremler, kara kuğu olayları olduğunda, adını siz koyun. Sabit tutmak için geriye doğru eğilmeniz gerekmez. İnsanlar zaten altına diğer metallerden daha çok değer veriyor ve altını sabit parayı tutma işiniz çok kolay. Bir bakıma, Gold token yüzen coinlere benzer. Değerinde düşmez, ancak çoğu zaman artan fiziksel altın değeri nedeniyle değerini artırma eğilimindedir.

Kesin olan bir şey var ki, gold.storage şirketi dijital altınlarını veya yüzeyin üzerinde yüzen altın jetonunu piyasa sayfasını kullanarak değerini koruyor. Takaslarımdan herhangi birini yapmak için bu sayfayı çok kullanıcı dostu ve kullanımı kolay buluyorum. Evet, şimdiye kadar kullandığım tüm borsalardan daha kolay çünkü bu bir borsa değil, akıllıca bir kontrat. Sadece ETH veya BTC'nizi gönderin ve gold tokenleri https://gold.storage/market adresinden geri alın. Veya dilerseniz, Gold tokenleri gönderebilir ve ETH veya BTC'nizi geri alabilirsiniz.

2r8F9rTBenJQfQgENfxADE6EVYabczqmSF5KeWefV5WL9WQpdRxk1UHQYCG5w1V6fasTfABWv7frqCmCTUQmwANteTe98FiD2j4FnoimLif2zZkPDBGRvr8RT58mTjJaS.jpg

Digital Gold, 1 gram fiziksel% 99 avantajlı altının geçirimsiz kasada eşdeğerine olan blok üzerine inşa edilmiş yeni bir fiziksel altın destekli stabil coindir. (GOLD). Digital GOLD, Singapur'da benzer aşılmaz bir kasada bir jetonun verildiği ve tutunduğu bir durumda elde edilen bedensel altın yorum bir bilgisayar kripto parası olmalıdır. GOLD, hipotez ve portföy büyümesinden akrabalarınıza takas ve lütufları bağlamak için birkaç kapasiteye hizmet eden korunaklı, tekrar ve hızlı bir cevap olmalıdır.

DIGITAL GOLD, akıllı sözleşmelerle birlikte çalışır. Her GOLD tokeni, Ethereum akıllı sözleşmesine göre verilir, dolaşımdaki jetonların sayısı her zaman kasada depolanan külçelerdeki toplam altın miktarına eşittir.

Altın jetonla ilgili sevdiğim bir şey, evinizde hırsızlık ve diğer tehlikelere açık gerçek altın taşımak zorunda olmamanızdır. Sadece anımsatıcı kelimelerinizi ezberlemek veya özel anahtarınızı bir kağıda yazmak yeterlidir. İnanın bana, fiziksel bir hırsızın özel anahtarınızı alıp paranızı çalacak kadar akıllı olduğunu sanmıyorum. Bilgisayar korsanları basılı özel anahtarınızı ele geçiremez.

indir.jpg

İnsanlar arasındaki bir endişe, bu güvenilmez merkezi olmayan Dünyaya duyulan güvendir. Elbette altınımla veya kripto paramla bir şirkete güvenecek konumda olmam gerekmez. Gold.storage şirketi, dijital altın, gerçek fiziksel altını korumak için Singapurlu bir şirket olan külçe yıldız kullanıyor. Tüm altınlar, bullionstar.com'da çevrimiçi olarak doğrulanabilir. 2014'ten beri bitcoin eth ve litecoin ödemelerini kullanıyorlar, bu da doğrulama amacıyla güvenebileceğiniz bir şirket olduğu anlamına geliyor. Dijital altın şirketine ait GOLD tokeni Bitforex borsasında bulabilirsiniz.

Sonuç olarak, Digital GOLD'un altın alımına yardımcı olduğunu ve basitleştirdiğini söylemek isterim. Belge sağlamanıza gerek yoktur ve kimliğiniz gizli kalır. Ancak en önemlisi, dijital token gerçek altınla sağlanır. Güvene neden olan budur!

Digital Gold Sosyal Medya

*Website : https://gold.storage/
*White paper: https://gold.storage/wp.pdf
*Twitter: https://twitter.com/gold_erc20
*Telegram: https://t.me/digitalgoldcoin
*Medium: https://medium.com/@digitalgoldcoin
*Btt Ann thread: https://bitcointalk.org/index.php?topic=5161544

My Btt profile link : https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136
My Btt username brkttlv