HONEST MINING ILE STAKINGE BAŞLAMANIZ İÇİN 5 SEBEP

in #staking2 years ago


HONEST MINING ILE STAKINGE BAŞLAMANIZ İÇİN 5 SEBEP
Günümüzde kriptoparaları büyütmenin ve kazanmanın birçok yolu var. Peki, birçok seçenek arasında iyi bir seçim yapmayı sağlayan şey nedir? İşte bu anda neden çalışmaya başlamalısınız?

 1. Proof-of-Stake is en iyi Madenciliktir.

  Proof of Stake konsensus mekanizması, Proof of Work mekanizmasına göre birçok avantaja sahiptir. Daha ekonomiktir, çünkü nispeten pahalı olan ASIC makinelerini çalıştırmak için yüksek enerji maliyeti gerektirmez.
 2. Sıkça Ödül Kazanır

  Staking çok sık ödül blokları oluşturur. Her coinin farklı ödül sıklığı olacaktır, ancak hiçbir coinin 20 gün boyunca bir ödül dağıtım döngüsü yoktur. Sonuç olarak, bankalara kıyasla size daha sık "kazanç" veriyoruz.
 3. "Güvenli Oyna" küresidir.

  Staking yapmak bir yatırım için riski çok azaltan bir seçimdir. Piyasanın oynaklığı nedeniyle tüm varlıklarınızı kaybedebileceğiniz kripto para birimi ticareti hakkında bilgisi olmayanlar için mükemmeldir. Bir kere stake yatırımınızda, karşılığında sabit ve garantili bir ödül alacaksınız. Bahsedilen tahmin edilebileceği gibi iyi bir pasif gelir kaynağıdır. Ayrıca, harcadığınız para sonsuza kadar size ait olacak, bu da paranızı ilk başlangıçta geri alabileceğiniz anlamına gelir.
 4. Uzun Vadeli Kazanç Potansiyeli

Staking ayrıca hodlers için uzun vadeli bir kazanç potansiyeli vaat ediyor. Kripto para birimi piyasası çok değişken olmasına ve bazen öngörülememesine rağmen, genel coin değeri uzun vadeli ufukta artıyor. Doğru para seçimi yaptıysanız (scam coinler haricinde!). Hesabınıza eklenen ödüller ve kazandığınız coinin artan değeri ile, kripto varlığınızı birleştiriyorsunuz!

 1. Herkes için uygun!

  Honest Mining gibi Hizmet Olarak Staking (SaaS) platformları sayesinde günümüzde Staking çok kolaydır. Platformumuz sayesinde, kullanıcılar minimum yatırımla stakinge başlayabilir ve çaba göstermeden ödüller kazanabilirler.

Stakinge başlamaya başlamaya hazır mısın? Honest Mining platformu üzerinde kriptopara stake folyonuzu nasıl kuracağınızı öğrenin. Siz uyurken sizin için ödüller kazanalım!
Honest MiningHakkında - Herkesin Kripto Madenciliği Ortağı Honest Mining, Herkese Uygunluk protokollerinde istifade etmeyi kolay ve erişilebilir kılan bir Hizmet Olarak Ödeme (SaaS) platformu olarak hizmet vermektedir. Erdemli ahlakı yansıtan adı taşıyan, kullanıcılarımıza tam şeffaflık ve güvenlik sağlamayı taahhüt ediyoruz. Yılda% 7 ila% 80'den başlayarak esnetme verimini dağıtarak insanların zamanla kripto varlıklarını büyütmelerini sağlıyoruz. Gelin ve asgari yatırımla büyük ödüller kazanmaya başlayın ve Honest Mining'e katılın. Şimdi kendini kaydet.
Telegram'da HonestMining Topluluğuna Katılın:
Türkçe Telegram Grubu : https://t.me/HonestMiningTR
İngilizce Topluluğu : https://t.me/HonestMiningEN
Honest Mining Sosyal Medya Kanallarını beğenin, izleyin ve abone olun
Instagram | Facebook | Twitter | LinkedIn | Youtube