You are viewing a single comment's thread from:

RE: Vote on your 30 witnesses, now!

in #steemlast year (edited)

Wiesz, odnośnie tego czy chce dobrze czy źle... To nie jest moim zdaniem takie oczywiste. Tu wchodzi w grę azjatycka mentalność totalnie odmienna od europejskiej. Nam naprawdę trudno zrozumieć, co ich motywuje najbardziej i vice versa. Poza tym J.Sun niemal na pewno nie chce stracić tych 10M $ które ponoć dał za steemit.com i po swojemu chroni inwestycje mając w dupie wszystko i wszystkich. To w końcu fura pieniędzy. Im dłużej w to brnie tym trudniej przyznać się do porażki. Kto wie może nad nim stoi ktoś jeszcze bogatszy, kto mu dał pieniądze na te dziwne zabawy i ma w niego wycelowaną spluwę :/ Chiny nie lubią decentralizowanych mediów ale lubią pieniądze. Życie pisze ciekawe scenariusze :)

Sort:  

albo cukierberg czy też inny tweet mu dałXD w sumie większość rynków światowych kontrolują dziś chińczycy. W cale bym sie nie zdziwił gdyby to było działanie wymierzone w Steem z powodów rosnącej popularności i konkurencyjności dla któregoś z mainstreamowych internetowych portali społecznościowych. To że koleś jest z chin nie oznacza z resztą że ma chińskich sponsorów :P

nie pamiętam szczegółów ale chińczyk kiedyś skakał jak mu partia kazała. i to tu chyba jest klucz. partia nie może wyłączyć zdecentralizowanej platformy więc musiała ją przejąć za kasę. tak na prawdę my ich nie obchodzimy. jedyne do czego dążą to żeby Chińczycy nie mogli brykać w internecie. ot cała tajemnica ;)