Neden Su Depomuzu Temizlemeliyiz?

in #su3 years ago

Neden Su Depomuzu Temizlemeliyiz, çünkü birçok insan su tanklarını nasıl temizleyeceğini bilmiyor. Tankın düzenli temizliği, sağlığın korunması için önemli olan temiz su anlamına gelir. Suyu sadece dış mekanda kullanıyor olsanız bile (bahçenizi sulamak gibi), deponuzu düzenli olarak temizlemelisiniz. 

Birçok insan bir tankın her zaman temiz suya sahip olduğunu düşünür. Ancak bu her zaman böyle olmayabilir. Örneğin çatıdan su topluyorsanız, bakteri, yapraklar ve diğer döküntüler tank suyunu kirletebilir. Hastalığı yayabilecek olan sivrisinek, tankınızı istila etmek için suya ihtiyaç duyarlar. 

Neden Su Depomuzu Temizlemeliyiz?

Arılar tankların gölgeli taraflarında yuva yapmaktan hoşlanır. Bununla birlikte, su tankınızı her yıl temizlemek için zaman ayırırsanız, tank suyunun temiz ve hijyenik olmasını sağlayarak tankınızın ömrünü uzun yıllar boyunca uzatırsınız. Basit bir prosedür izleyerek herkes yıl boyunca temiz bir su deposuna sahip olabilir.  Su deposu temizliği önemli işlemlerin başında gelmektedir.

Sort:  

Congratulations @coingump! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 5000 upvotes. Your next target is to reach 6000 upvotes.

Click here to view your Board
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!