You are viewing a single comment's thread from:

RE: My Bursa Trip! - Bursa Gezim!

in #travel4 years ago

Bursa'da yaşayan biri olarak söylüyorum, sadece Bursa'nın vitrinini gezmişsiz. O gezdiğiniz yerlerin aralarında bir çok vaha var. Ve sadece bilen bilir. Bir dahaki gelişinizde önden haber edin, seve seve mihmandarlığınızı yaparım. :) Hoş yazınız için de teşekkürler bu arada.

Sort:  

Çok teşekkürler, bu teklifi kenara not alıyorum. :) Dediğiniz gibi Bursa'yı etraflıca gezmek lazım bu I. Bursa Seferi planlanmış bir geziden ziyade günübirlik bir gezinti gibiydi. 5-6 saat kalabildim topu topu. Onun büyük kısmı da, Koza Han'da geçti, dalgınlıkla orada fotoğraf çekmeyi unutmuşum. Muhabbetten olsa gerek. :) Ama İstanbul'a bu kadar yakın olması çok hoşuma gitti. 2- 2,5 saat otobüsle. Beylikdüzü'nden yakın :D

Mutlaka not alın, Bursa candır, gezdirmesi ve gezmesi de çok zevklidir. Şehrin bir ritmi var çünkü. Hem sakin ve yavaş, hem de "hızlı". İstanbul gibi pür hızlı değil. :) (Gecikmiş cevap için kusura bakmayın; işler güçler, bir müddet ayrı kaldım buralardan.)

Rica ederim, mutlaka not alın. Bursa candır, gezdirmesi ve gezmesi de çok zevklidir. Şehrin bir ritmi var çünkü. Hem sakin ve yavaş, hem de "hızlı". İstanbul gibi pür hızlı değil. :) (Gecikmiş cevap için kusura bakmayın; işler güçler, bir müddet ayrı kaldım buralardan.)