WeiDex Nedir?

in #weidex3 years ago

'Cryptocurrency trading' teriminin kolay bir Google araması, 25 milyondan çok netice sağlıyor. Bu, kripto-parazit hususunun, icadından aşağı yukarı on sene sonra, pazara bir sıçrama ile devam edeceğinin net bir göstergesidir. Fakat, bütün bu coşkulara karşın, Crypto değişimleri, kripto varlık sahipliğinden faydalanma aracı meydana koydu, yalnız şunların tuzakları olmadan olmaktan çok uzaklar. Merkezi bir satış noktası olarak oluşturular değişimler, merkezi olmayan bir finansal sistem düşüncesine pek uymuyor: şunlar tek bir başarısızlık noktasıdır, yalnız bu tek aksilik değildir.

WeiDex Nedir?

Kripto para birimi değişimindeki zorluklar, sanayinin büyümesinde büyük bir gerileme olmuştur ve bu, piyasasın şu ana kadar küresel olarak benimsenmemesinin unsurunu göstermiştir. Kötü lİkidite, zayıf pazar planlamaleri, uzun uyumluluk ve komplike entegrasyon, kripto-dolar problemleri ile uğraşan birtakım başka sorunlardir.

 

WeiDex, https://weidex.market/ adresinde online olarak tespit edilen , yukarıyadaki problemleri çözüme ulaştırmak için tam özellikli bir ademi merkezi olmayan exchange adresleri. WeiDex, kripto-para pazarı tüketicileri için daha basit, daha güvenilir ve daha uygun fiyatlı olan cryptocurrency ticaret piyasasını gerçeklştirmeyi amaçlemektedir. WeiDex, kullanıcılarının prosedürlerini güvenilir bir biçimde yapabilmelerini gerçekleştiren güvenilir bir emanet hizmeti platformu olacak. WeiDex iş modeli, kullanıcıların aracılar olmadan cryptocurrency'yı basitçe satın almasını, satmasını ya da değiştirmesini sağlar.

Bütün mantık akıllı sözleşme doğrulusunda tutulur. Dolayısıyla, yalnızca kullanıcılar varlıklarını denetim etme eğilimine sahiptir ve böylelikle insan hatası çok imkânsız duruma gelmektedir. WeiDex, bütün Ethereum tabanlı tokenleri destek veriyor ve senenin sonucunda WeiDex, Neo tabanlı jetonları da destekleyecek.

 

WeiDex, platformun hem merkezi hatta merkezi olmayan borsaların üstünlüklerina sahip olacağını açıkladı. Bununla eş güdümlü, merkezi santrallerin kullanışlı, erişilmesi basit (kullanmak mümkünlik) ve şeffaflık için bilinir. Merkezi olmayan bir değişim olarak, WeiDex bunun dışında alttakiler de dahil olmak suretiyle başka merkezi olmayan borsalara göre üstünlüklara sahiptir:

 

1 Yönlendirme Sistemi Programı:

WeiDex, kullanıcıların sevk prosedür ücretlerinin% 20'sini yayınlayan cinsinin ilkidir. Davet ettiğiniz daha çok kullanıcı, alacağınız daha çok tavsiye bonusu.

 

2 Düşük Ücret:

WeiDex çok süratli ve verimli bir blockchain ağında geliştirildi. Platformdaki prosedürün tesirli ve verimli olmasını sağlayacaktır.

 

 

3 Çoklu Sipariş Yerine Getirilmesi:

Kullanıcı sipariş miktarını ayarlayabilir ve platform akıllı sözleşmesi, talebinizi yerine getirmek için lazım olan sayıda prosedürü aldığından emin olurken, sadece bir prosedür için ücretlendirilir.

 

 

4 Hava Programı:

Hava perdesi ayda bir kez gerçekleşecek ve prosedür hacmi şartlarına uyan her adresi tesirleyecektir. Her benzersiz adresin alabileceği maksimum jeton oranı, airdrop için prosedür hacmi ihtiyacıni karşılayan ilk 20.000 kullanıcı için 250 WDX sayısal değerine kadardır.

 

 

5 Çapraz Zincir İşlemleri:

Cryptocurrency değişim platformları üstünde en teknolojik teknoloji. Çapraz Zincirleme İşlemleri ile, WeiDex aynı platformda değişik cinsten bir blok zincirini (örn. Ethereum ve Neo) birleştirecektir.

 

Başlangıç ​​şirketi bir kripto para birimi sembolsi sunar (simge: WDX). WDX jetonunun, platform ekodüzenini tedavi etmek için özel bir ehemmiyeti bulunmaktadır. WDX Token, prosedür ücretini% 50 indirimli olarak ayarlamak için kullanmak mümkün. WDX'in benzersiz özelliği, kullanıcıların WDX'i ETH ve NEO gibi değişik bloklar arasında değiştirebilmeleridir.

 

Jeton standart bir Ethereum ERC-827'den (genişletilmiş ERC20) türetilecektir. Jetonun toplam kaynağı - 50 000 000 WDX. Jetonlar alttaki biçimde tahsis edilecektir: Jetonlu Satış% 60, Ekip% 15, Danışmanlar% 4, Piyasalama% 10, Havayolu% 10 ve Ödül Kampanyası% 1.

WeiDex İletişim Bilgileri;

Web sitesi :https://www.weidex.market/

Teknik inceleme :https://www.weidex.market/images/whitepaper.pdf?v=1.0.0

ANN :https://bitcointalk.org/index.php?topic=3528227.0

Facebook :https://www.facebook.com/WeiDex-163716047661387/

My bitcointalk profil: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1252266

BitcoinTalk Username: akiko6823

Bugün kü #WeiDex ico tanıtım yazısının sonuna gelirken yazımı sabırla ve dikkatle okuduğunuz için hepinize teşekkür eder, bir sonra ki yeni ico tanıtımında buluşmak dileğiyle. Hoşçakalın, sağlıcakla kalın…

Sort:  

Congratulations @akiko6823! You have completed the following achievement on the Steem blockchain and have been rewarded with new badge(s) :

You made more than 4000 upvotes. Your next target is to reach 5000 upvotes.

Click here to view your Board of Honor
If you no longer want to receive notifications, reply to this comment with the word STOP

Do not miss the last post from @steemitboard:

Meet the Steemians Contest - The results, the winners and the prizes
Meet the Steemians Contest - Special attendees revealed

Support SteemitBoard's project! Vote for its witness and get one more award!

Congratulations @akiko6823! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 1 year!

Click here to view your Board

Do not miss the last post from @steemitboard:

Carnival Challenge - Collect badge and win 5 STEEM
Vote for @Steemitboard as a witness and get one more award and increased upvotes!

Congratulations @akiko6823! You received a personal award!

Happy Birthday! - You are on the Steem blockchain for 2 years!

You can view your badges on your Steem Board and compare to others on the Steem Ranking

Do not miss the last post from @steemitboard:

Use your witness votes and get the Community Badge
Vote for @Steemitboard as a witness to get one more award and increased upvotes!

Coin Marketplace

STEEM 0.51
TRX 0.09
JST 0.069
BTC 50225.61
ETH 4412.74
BNB 607.57
SBD 6.19