Yearn Recovery - YFIR Finance (Presale Ongoing)

in #yfir8 months ago

C3TZR1g81UNaPs7vzNXHueW5ZM76DSHWEY7onmfLxcK2iNgCQSWiKJqusMgCrzHEmD1uLRxDvJBYscEfy5XPttFdnZxkRDjxTXQ1hanAnGTtXGMkZyEcYht.png

Blockchain teknolojisi, sadece organizasyonel dünyada değil, aynı zamanda finans dünyasında da insan hayatını geliştirdi. Bu, finans kurumlarını merkezden uzaklaştırarak yapıldı, blok zincir teknolojisinin benzersiz bir özelliği ademi merkeziyetçilik alanında. Finans kuruluşlarının her zaman aracıları ve bir kredi almadan önce geçmesi gereken çok sayıda komisyoncu vardır, bu da fonların borç verene bırakılması çok uzun sürebilir.
Blockchain, DeFi aracılığıyla bunu sona erdiriyor. DeFi 2018'den beri başladı, $ COMP bir yönetişim belirtecinin neler başarabileceğini gösterdi, bugün finans sektöründeki sorunları çözmek için ortaya çıkan çok sayıda DeFi projemiz var.

DeFi ise, Ethereum'a dayalı bilgisayarlı kaynaklara ve parasal keskin anlaşmalara, sözleşmelere ve merkezi olmayan uygulamalara (DApps) atıfta bulunan merkezi olmayan finans ifadesinin kısaltmasıdır. Daha az karmaşık terimlerle, Money Lego gibi sıralanabilen blok zincirine dayalı parasal programlama.

Ethereum DeFi biyolojik sisteminde bulunan öğeleri ve idareleri anlamak için, ünlü DeFi akıllı sözleşmesinde güvence altına alınan mevcut değeri izleyen DeFi sıralamalarımıza bakabilirsiniz.

Yearn Finance'ye Genel Bakış
Yearn Finance Recovery, daha küçük fonlara sahip kullanıcıların milyarlarca dolarlık kurumsal yatırımcılarla aynı havuzlara yatırım yapmalarını sağlayan bir platform geliştiren bir projedir. Kullanıcıların fonlarından bağımsız olarak karlı kripto tabanlı programlara yatırım yapmalarına izin veren bir platformdur. Büyük fonlara sahip yatırımcılar kesinlikle küçük sermayelerden daha fazla kar elde edecekler. Yine de, iyi kar elde etme şansı tamamen onlara ait olmamalı.

Daha çok yEarn Finance veya yearn.finance olarak bilinen Yearn Finance, büyük bir değer artışının ardından giderek daha fazla fark edilir hale geliyor. Özellikle, Yearn Finance'in YFI jetonu, önceki ay% 1000'in üzerinde sular altında kaldı. Bu nedenle, birçok kişi "finansman için özlem duymak nasıl bir şey?" Son zamanlarda, aşama, tokenize edilmiş koruma unsuru ve Sigortalı Finansmanın sevkiyatından sonra popülerlik kazandı; Her neyse, ekli makale yEarn Finance'in tüm aşamasının oluşumuna yol açan temel yönleri araştırıyor.
yEarn, jeton ödünç vermeyi hızlandırmak için DeFi kurallarını, örneğin Curve, Compound, Aave ve dYdX kullanır. Aşağı yukarı, en iyi getirileri bulmak için likiditeyi DeFi evreninin çeşitli bölümlerine yönlendiren karmaşık bir sözleşmedir. Long, muhtemelen yPool on Curve için en popüler olanıdır.

Yearn Finance, Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş harika bir platformdur. Platform, tüm belirteçlerini satan bazı proje geliştiricileri ışığında birçok varlığın fiyat düşüşü sorunlarını çözmek için tasarlandı. Platform, Ethereum üzerinde geliştirilen ve ERC20 protokolü ile uyumlu ekosistem belirteci (YFIR) ile etkin bir şekilde çalışmaktadır.

DeFi pazarının ve kripto dünyasının hızla büyümesi için Yearn Finance Recovery hayati bir rol oynuyor çünkü platform küresel DeFi pazarında ciddi bir etkiye sahip. Platform, gelecek vaat eden bir kripto varlığının sahiplerinden birine dönüşmek ve onunla pasif gelir elde etmek için olağanüstü bir fırsat.

Örneğin, Staking gibi ekstra finansal araçlar da Yearn Recovery platformunda mevcut olacaktır. Kuşkusuz, Staking, ekstra gelir elde etmek için harika bir fırsat ve her birimiz tokenlerimizi Yearn Recovery platformunda tutma fırsatına sahip olacaktır.

yEarn, token ödünç vermeyi kolaylaştırmak için DeFi kurallarını, örneğin Curve, Compound, Aave ve dYdX'i kullanır. Aşağı yukarı, en iyi getirileri bulmak için likiditeyi DeFi evreninin çeşitli bölümlerine yönlendiren karmaşık bir sözleşmedir. Long, muhtemelen en çok Curve üzerindeki yPool için popülerdir.

Cronje, DeFi'nin normal birey için aşırı derecede kafasının karıştığını söylediğinde, haklıydı. Döngüyü yeniden düzenleyebilen ve üstün bir müşteri deneyimi sağlayabilen herhangi bir birey, kitlesel tahsisatı artırmada üstün bir başarı potansiyeline sahiptir. Ve herhangi bir Verim Tarımı metodolojisinin önemli düzeyde tehlike içerdiğini göz önünde bulundurarak, yEarn bu yıl genel olarak sınırlı tehlike ile bazı makul getiriler sağladı. Yine de, bir müşteri BPT tokenleri ile yGov'da oyun oynadığı her noktada, gizli kaynağın altında yan kuruluş katmanları devreye girer. Bu, o zincirdeki tek bir bağlantıyla her şeyin kötü bir şekilde sonuçlanabileceği anlamına gelir, bu da ona uygun bir metodoloji olarak karar vermekte zorlanır.

C3TZR1g81UNaPs7vzNXHueW5ZM76DSHWEY7onmfLxcK2iPYRv3EBSf75yP1h1uFnVCw3cMKTPv82efcDBX1PqL8k6bzv2YVYq6gFkUW7i9qc81S4GJdfkZC.png

NEDEN YFİR'E YATIRIM YAPMALISINIZ?
• Yearn Finance Recovery'nin en bilinen ürünü kasalarıdır, bu da likidite madenciliğinin otomasyonunu kolaylaştırır.
• Yearn Finance Recovery operasyon modu gaz verimliliğini artırır ve düşük sermayeli tüccarlara DeFi'nin yatırım fırsatına katılma fırsatları sunar.

Benim mütevazi görüşüme göre, YFIR token satış öncesi gözden kaçırılması gereken bir şey değil. Bu, herhangi bir seviyedeki kripto sever için kısa sürede yüksek yatırım getirisi sunabilen gelecek vaat eden kripto varlıklarından birinin sahibi olmak için yaşam boyu fırsatlardan biri olacak.

Tokenomics

*Platform: ERC20
*Max Supply: 30,000 (ın 2 years)
*Initial Supply: 9,000
*Initial Mcap: 900,000 USDT
*Listing: Uniswap on October, 8th
*Presale Price: 1 YFIR = 0.1111 ETH

You can login with your metamask to https://yfir.finance/ for presale.

C3TZR1g81UNaPs7vzNXHueW5ZM76DSHWEY7onmfLxcK2iP5dpjXGD9Dt43qgjtnfU2691hkq74uX4gwpnAnfYAWDzP7rm5zzc2yuuhQFXy7J7Kd3WkFzg14.png

Sonuç olarak, bu projenin bazı harika özellikleri var ve her kullanıcıya kayıplarını telafi etme ve finansmanlarını büyütme konusunda ilerleme kaydetme yeteneği veriyor. Bu makalenin DeFi ve Yearn Finance Recovery ile ilgili olduğunu içtenlikle umuyorum, bu nedenle daha fazla araştırma yapmak için aşağıdaki resmi bağlantıları kullanın.

YFIR Social Media

*Website : https://yfir.finance/
*Telegram : https://t.me/yfirecovery
*Discord : https://discord.gg/f7YGcFz
*Twitter : https://twitter.com/YearnRecovery

Author's Btt Username: brkttlv
Author's Btt Profile: https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;u=1750136
ETH Address: 0x3562A4Df9Fb30d7B1cb1447C24eaA9B540EdFCD7